Як знайти своє покликання 2ч

Як знайти своє покликанняЯкщо ви можете по довгу фокусуватися на одному кроці 8 – 12 годин і ви отримаєте задоволення від цієї справи, означає ваше покликання вас знайшла.

Ще один дуже хороший показник того, що ваша фокусування на правильному місці, це те, що вас не виснажує фокусування а вона живить вас силами.

Про що ваш ранковий діалог? Про що ви, зазвичай, спілкуєтеся самі з собою і з друзями. З друзями буває так, що ми проявляємо слабкість. Наш голос пригнічений, ми слухаємо їх, більше підтримуємо їх тему, але про що ваш превалюючий розмова з самим собою?

Якщо це якась справа, бізнес, – це саме ваше покликання ваш знайшло, або вас кличе до себе. Приділіть увагу цьому внутрішньому голосу. Це був перший сигнал, ваша фокусування, на чому вона? Ваш внутрішній діалог, ваші думки, з чого ви б не хотіли піти на пенсію.

Другий сигнал, що ваше покликання вас знайшла. Є модель навчання, яка називається моделювання, тобто, ви на кого-то дивіться та повторюєте те, що він робив. Так відбувається завжди, немає ніякої маніпуляції, так ми вчимося з дитинства.

Коли моя донька була ще маленькою, їй було рік і два місяці. На скляному столику у великій кімнаті у мене стояв стерео програвач, на якому була велика кругла ручка. Як я робив там голосніше, він був низько, низько стояв, воно само собою підходило ногою регулювати гучність.

Що робив дитина, вона будучи маленькою, підходячи і тримаючись за слизьке скло, піднімає ногу, буквально як Ван Дам і намагається регулювати гучність. Їй було б зручніше руку простягнути. Чому вона це робить? Бо вона моделює моя поведінка. Тому що я так роблю, теж робить і вона.

Як знайти своє покликання

Як знайти своє покликання. Photo:Andrew Wippler

Так от природа заклала в нас модель навчання. Якщо ми навчаємося у кого-то, якщо нам подобається хто-то ми будемо у нього більше вчитися. Якщо вам хтось подобається, хтось ваша рольова модель, ваш приклад у житті, то, можливо, це ваше покликання стучиться до вас. Вселивши вам любов до цієї людини, щоб за допомогою любові ви стали більше і більше у нього вчитися. Бо найголовніша модель навчання, найсильніша, це моделювання.

Думка дуже глибока, якщо хтось вам подобається дуже сильно, то, можливо, це ваше покликання стукає до вас через цю людину, щоб він вам сподобався і ви стали більше моделювати його навчаючись у нього того, що він вміє робити.

Отже другий, дуже важливий сигнал, як знайти своє покликання або як я кажу, покликанням допомогти знайти себе. Це приділити увагу тому, кого ви моделюєте, хто вам буде дуже сильно подобається.

Будьте обережні, вибираючи рольовою моделлю когось з політиків, акторів. Це люди, які професіонали в створенні психологічного враження і тут можливі деякі моменти маніпуляції, які дуже сильні, які ви не помічаєте.

І третій сигнал, що ваше покликання вас знайшла. Мабуть найсильніший сигнал, який тільки може бути. я пройшов його одного разу цей тест. Цей тест називається «відв’яжіться від мене» (прим. ред).

Пам’ятаю, коли я навчався на медичному факультеті, я кинув медицину. Вчитися шість років і кинути її, це була найсильніша інвестиція моїх зусиль, часу. На медичному факультеті можна отримати двійку і не перездати її. Кожна двійка пересдается обов’язково.

Тобто шість років, це шість років навчання а не протирання штанів в інституті. Я відучився і зрозумів, це не те, що я хочу робити. Я залишив медицину і щоранку я прокидаюся, а переді мною сидить мама, тато, інші родичі, тітки, дядьки, лікарів запрошували друзів, щоб вони зі мною поговорили.

«Саша, як же так, що ти кинув медицину? Саша, як же так?» Я прокидаюся о 8 ранку, без перебільшення це тривало місяць, приблизно. Я прокидаюся о 8 ранку і думаю, ну хто сьогодні? А, це дядько Володя, вітаю.

-Здрастуй, Саша. Нам треба поговорити…

Я всіх чемно вислухав, але тест «відв’яжіться від мене» я пройшов. Так от, якщо ви можете сказати «відв’яжіться від мене». Якщо ваше покликання вас так сильно кличе, що ви готові заперечувати будь-кого і кожного, тому що цей поклик настільки сильний. Значить ваше покликання вас знайшла.

Як знайти своє покликання

Як знайти своє покликання. Photo:Maria Elena

Отже, ми розвіяли три ілюзії в пошуках свого покликання:

1. Це не ви знаходите своє покликання, а покликання знаходить вас. А щоб воно вас знайшов, потрібно себе максимально проявити.

2. Оману. Ми не вирішуємо, ким ми хочемо бути. Ми вирішуємо, що ми хочемо робити.

3. І останнє, саме сильне оману це – покликання не вибирається назавжди, покликання обирається на 5 – 7 років, коли ми максимально чимось захоплені. Тому що наша фокусування не може довго утримуватися на одній речі більш ніж п’ять – сім років. За цей час ми багато чого дізналися і нам хочеться йти далі.

І три явних сигналу, що ваше покликання вас знайшло:
Сигнал перший, ви дуже довго тримаєте фокусування на активності, де ваше покликання вас знайшла.

Друге, ви захоплюєтеся тими людьми, які у вашому покликання домоглися багато чого.

І третє, ви можете пройти тест «відв’яжіться від мене», коли ваше покликання так сильно до вас стукає, що ви просто не можете ігнорувати цей сильний внутрішній голос. А. ГерасименкоЗа матеріалами: UU0XWHWLeEWuQbbC7zeBnCLw

Bookmark the permalink.

One Comment

  1. Знайдіть таку справу у своєму житті. Це буде тією точкою опори, яка допоможе вам знайти свій унікальний Шлях, виконати свою Місію, втілити в життя найсміливіші мрії і принести радість у світ. Вірте собі і в себе! І тоді – казка стане дійсністю!

Залишити відповідь