Як розпочати свій бізнес

Як розпочати бізнес Сьогодні, ми поговоримо про найбільш скрутному питанні – як почати бізнес з нуля. На початку, у мене буде мій традиційний відповідь. Бізнес з нуля? – Не смішіть мене!

Коли ви відкриваєте бізнес, вибирайте не тільки бізнес, вибирайте конкурентів. Сьогодні немає жодної галузі, де ви були б самотні. Скрізь існують конкуренти, більше або менше. Тому ми вибираємо не просто бізнес. Бо піднімаючи палицю за один кінець, ми піднімаємо палицю і за інший кінець. Тобто, ми вибираємо ще й конкурентів.

Ваші конкуренти знаходяться на рівні від нуля до п’яти, три, чотири, п’ять і тут ви виходите в нуль. Результатом буде Аргентина – Ямайка, 5:0. Так от, щоб відкривати бізнес, відкривати його потрібно не з нуля.

Є три компонента які обов’язкові для відкриття бізнесу. Пам’ятайте, що один із головних міфів, який нам втирають давним-давно і успішно, щоб залякати людину не відкрити свій бізнес. Це те, що підприємець повинен нести ризики. Коли підприємець несе ризики, це не правильно.

Підприємець повинен заробляти гроші. І щоб їх заробляти, його бізнес повинен існувати, а для цього він повинен мінімізувати ризики.

Уоррен Баффет каже, правило перше, не втрать гроші. Правило друге, якщо сумніваєшся, читай правило перше.

Як розпочати свій бізнес

Так от, є три речі, які допоможуть вам мінімізувати ризики і почати бізнес з нуля, а з середини рівня бізнесу ваших конкурентів.

Перше, ви повинні володіти смаком в бізнесі, в який входите. Смак, це кількість смакових сосочків у вас мовою. Є люди, які п’ють вино за триста рублів, за три тисячі рублів і за три тисячі доларів і не відчувають різниці. В такому разі винний бізнес не для них, це точно.

Є люди, які володіють унікальним смаком. Так от, бізнес в яку ви входите, ви повинні мати в ньому унікальним смаком. Я знаю людей, які працюють в ювелірному бізнесі, це чоловіки, я дивуюся, що у них такий тонкий смак до прикрас. Причому у них цей смак був ще до входу в цей бізнес.

Перше, смак, це обов’язкова річ. А смак, це вже не нуль, він гарантує, що ви вже на рівні три – чотири, а якщо він у вас такий унікальний, глибокий, то може бути на рівні п’ять. Це відрізняє вас від конкурентів.

Друга річ, яка у вас повинна бути, щоб ви не почали бізнес з нуля, це команда. Конкуренція по англійськи звучить competition? Конкуренція, змагання, це одне і те ж слово в англійській мові. Так от, бізнес, це змагання команд. Якщо у вас команди немає або ви думаєте, що я зараз сам все зроблю, – ви програєте. Вам потрібна сильна команда.

Команду потрібно вміти набрати. У вас немає команди, яка просуває ваш сайт, немає команди, яка буде його оновлювати. У вас немає команди, яка буде вирішувати технічні питання. Команди продавців. Ви не можете відкривати бізнес з нуля, вам потрібно відкритися, так щоб ваш бізнес існував.

І третє, чому так прийнято, вже є якісь борги. Відкрити і подивитися, а будуть люди купувати або не будуть купувати. У більшості випадків, в переважній більшості випадків можна дізнатися потрібен ваш товар або послуга людям або він їм не потрібен. Тому вас повинні чекати очікують клієнти, які очікують відкриття вашого бізнесу.

Якщо у вас немає ні смаку, ні команди, ні клієнтів очікують вашого бізнесу ви дійсно відкриваєтеся з нуля. А бізнес відкривається з нуля, – закінчується нулем. Він просто зазвичай закривається.

Ні в якому разі не відкривайте бізнес з нуля. Підготуйтеся! Ми живемо не в 90-ті роки, коли будь-який бізнес відкривався і працював. Забудьте про мотивацію, мотивація в бізнесі абсолютно не потрібна річ.

Є об’єктивація. Треба бути об’єктивним в першу чергу. Об’єктивність це правило номер один. Якщо хтось з вас хоча б один раз працював на біржі або інвестував на біржі. Не забувайте, що мотивація на біржі має дуже негативні наслідки.

«Я зараз зароблю!» – ви кидаєте свої гроші, а гроші ваші впали, чому? – Тому що ви не провели потрібні вам дослідження, те ж саме в бізнесі, це дуже серйозно в бізнесі. Це не розмова з друзями в барі. Це серйозна дисципліна, це мистецтво і наука одночасно.

Тому не починайте бізнес з нуля, підготуйтеся! В бізнесі, потрібно заробляти гроші, мінімізуйте ризики. Я скажу вам ще одну річ. Три стадії відкриття власного бізнесу.

Є три моделі відкриття бізнесу. Це стара модель відкриття бізнесу, нова модель відкриття бізнесу і супер нова модель.

Приклад для старої моделі, це відкрити ресторан, пункт шаурми або агентство з продажу турів. Всі ці бізнеси вже практично не працюють. Чому? Тому що половина ресторанів збиткові і вони тримаються тільки тому що запрошують своїх друзів, де вони можуть обговорювати питання. Тільки якщо у вас є величезна кількість різних інших бізнесів, то можете дозволити собі відкрити ліфт, щоб володіти тим рівнем престижу, яким ваш ресторан може вас наділяти.

Ресторан відкритий, він навіть протягом року успішний, ресторан це дуже модне місце, протягом року він модний, його відвідують різні люди, потім мода проходить і люди разом з модою пішли в інші ресторани. Навіть якщо він дуже успішний, що буває дуже в рідкісних випадках, то він успішний короткий час, потім люди йдуть.
Як розпочати бізнес
Кіоск шаурми. Відповідайте мені на просте питання, якщо ваш ларьок успішний, припустимо гарне місце на вокзалі, де шаурма всім потрібна і ви заробляєте які жодні гроші. Скажіть, що заважає вашому конкуренту відкритися поруч з вами? Там з’являється два, а то і три ларька. Ваша прибуток швидко розмивається.

Всі старі моделі вони пов’язані або з дуже високою конкуренцією, або з сильним розмиттям вашої прибули з-за цієї ж самої конкуренції. Агентство з продажу турів, по-перше, це зараз не самий ефективний бізнес, це було видно, це було прогнозовано. Агентство з продажу турів, ви перепродуєте, де конкуренція на рівні ціни буває доходить до такого мізеру, що просто нікого немає, навіть конкуренти не залишаються в цьому бізнесі.

Отже, це була стара модель. Нова модель, це відкрити веб сайт, адже це так модно. У нас буде веб сайті і ми будемо продавати в інтернеті, ми нові люди. Як це робиться. Кілька років тому відкрилися курси де молодих хлопців навчають як робити сайти і продавати з них рекламу.

Ви пишіть гарні статті, які помічаються пошуковими системами Яндекс або Google, вони наганяють на вас трафік, а трафік це люди які клікають на різні місця на вашому сайті. І кожен клік коштує грошей, які ви заробляєте на продаж реклами з сайтів. Як це було мудро.

Це було мудро, поки усіх цьому не навчили. Сьогодні цим займаються всі кому не лінь. Якщо раніше на цьому можна було заробляти п’ятдесят, сто тисяч в місяць. Сьогодні, працюючи по шість годин в день люди заробляють по п’ятнадцять, тридцять, п’ятдесят тисяч в місяць. Той хто заробляє сто, це реальний геній, але він їх реально заробляє. Продовження 2-а частина. За матеріалами:MrzkL1Cq_bA

Як розпочати бізнес з нуля. А. Герасименко

Bookmark the permalink.

One Comment

  1. Як розпочати власний бізнес з продажу популярного товару автозапчастин?

Comments are closed