Як розпочати свій бізнес 2

Як розпочати свій бізнесЯкщо б він все це час вклав в інше місце або в інший індустрію, він би ще більше заробляв. Тому ілюзія пасивного доходу повинна пройти з самого початку.

Тому нові джерела доходу у вигляді цього веб-сайту вже теж не працюють. Ще з’явилася нова модель, ви відриваєте свій бізнес, продаєте свій товар або послуги і розміщуємо вашу рекламу на Яндекс директе, який має унікальний властивістю.

Хто перебиває вас в ціні, той стає вище в Яндекс директе, тому вся ваша прибуток буде йти на рекламу. Рано чи пізно ваші конкуренти наповнять всю пошукову видачу і ви не зможете нічого там продавати. Ви будете продавати собі або в збиток або з минимальнейшей прибутком. Тому нові моделі відкриття бізнесу вже сьогодні стають старими.

Є супер нова модель відкриття бізнесу. Яка полягає, як нас раніше навчали, зробити щось корисне для аудиторії. Хоча б той самий сайт, корисний людям, тоді ви можете продати рекламу. Якщо ваш кіоск шаурми корисний, ви будете заробляти на ньому грошей.

Знаєте що, і ларьки закривалися і сайти висять без відвідувачів, ресторани закриваються, тому що користь, це вже дуже низький стандарт. Сьогодні потрібно не просто нести користь для людей, а потрібно дозволити їм себе використовувати.

Так робить Мак Дональдс, задумайтеся, чому сьогодні в Мак Дональдсі безкоштовний туалет, безкоштовний wi – fi і місце де можна попрацювати. Тому що Мак Дональдс знає, що потрібно не просто нести користь і годувати людей гамбургерами, потрібно дати їм себе використовувати.

Facebook відмінний веб сайт. Ми заходимо туди через facebook? Ні! Тому що ми там спілкуємося з друзями і отримуємо величезну кількість позитивних емоцій. Чому? Тому що ми використовуємо facebook в своїх цілях.

Як розпочати свій бізнес

Ви дивіться мої відео, де я розповідаю дуже багато корисних речей. Багато з тих, які дивляться ці відео втілюють ці речі в життя і отримують величезну користь. І фактично використовують те, що я роблю. Чи я Знаю про це? – Знаю і я даю все більше і більше, будь ласка використовуйте, тому що чим більше людей використовує мене, тим більше прибутку я отримую.

Люди хочуть більше, приходять на мої тренінги, вони знають, що можуть отримати набагато більшу ніж у відео. Тому коли вас використовують, ваш бізнес виходить в супер нову модель і стає ультра прибутковим і вільним від конкуренції.

Ідея полягає в наступному, ви повинні бути не просто зараз бути корисним, а створити галас навколо себе. А галас створюється якщо вас використовують.

Давайте ще одну річ обговоримо, це три етапи відкриття свого бізнесу з нуля. Як люди люблять говорити. Етап перший, ви повинні бути впевнені у вашому таланті. Як це впевнені? Люди думають відкривати бізнес або не відкривати, звільнятися чи ні. Якщо ви думаєте, сумніваєтеся, ви вже не впевнені.

Всі успішні бізнеси відкрилися, коли у людини навіть не було варіантів, він просто йшов, він робив, він навіть не думав, що вийде далі. Це був прояв впевненості.

Перше, ви повинні бути впевнені у вашому таланті. Другий етап відкриття вашого бізнесу з нуля – ви повинні брати гроші за ваш талант. І я підкреслю, не спочатку ви розвинете і потім вам будуть платити гроші, ні! Ви берете гроші за ваш талант з самого початку. Тому що бізнес-це спосіб, як ви заробите гроші.

Якщо ви будете вічно відкладати зароботок на потім, ви так ніколи і не навчитеся їх заробляти. Більше того, ваші клієнти, які вам заплатили гроші, вони з вас всі соки вичавлять, вони навчать вас так сильно розвиватися і так сильно використовують ваш талант, що без клієнтів ваш прогрес буде в рази повільніше. Тому, я вам наголошую, як тільки ви впевнені у вашому таланті і ви відкриваєте ваш бізнес, беріть за нього гроші, за ваш талант. Це максимально швидкий спосіб розвитку.

І третя, остання стадія розвитку бізнесу відкритого нуля, це коли ваш бізнес починає мутувати. Що відбувається? Виявляється червоні квадратики, які ви на початку випускали, нікому не потрібні, тоді ви міняєте їх на червоні кружечки і червоні кружечки нікому не потрібні? Тоді вони стають жовтими, тому що жовті ще комусь потрібні, потім кружечки перетворюються паралелограми, які змітають з полиць і ваші послуги починають замовляти.

Так от на самому початку, коли ви виводите свій товар на ринок, – вона ще нікому не потрібна, з вашим талантом, нікому не потрібно. І ваш бізнес почне мутувати і остання стадія найуспішнішою мутації, ось тоді ви починаєте заробляти гроші.

Подивіться, Стів Джобс, у компанії Apple, що вони продавали спочатку – Macintosh він був успішний початку досить таки. Але це не те, що зробило ім’я Apple, що зробило їм гроші. Apple став Apple. Найдорожчою компанією сьогодні по капіталізації у світі. Тому що вони роблять I-phone що зараз в корені відрізняється від того, що вони робили на початку. Що сталося з бізнесом Apple? – Він мутував!

Він ґрунтувався на таланті Стіва Джобса продавати і Возняка робити хороші гаджети, вони це створили, вони стали брати за це гроші і потім бізнес мутував. Ця схема працює скрізь. Кожен бізнесмен так слідував, спочатку він був упевнений у своєму таланті, потім він став брати за нього гроші і потім його бізнес мутував.

Сьогодні ми дивимося і бачимо величезну кількість успішних бізнесменів. Нас навчають, як він це відкрив, як він зробив. Але, якщо ви уважно вслушаетесь в слова кожного з них, то побачите, що ніхто з них не знав, куди він іде. Бізнес мутував по ходу.

Як розпочати свій бізнес

Я резюмую сьогодні. Щоб відкрити сьогодні бізнес з нуля, не відкривайте бізнес з нуля. Сенс бізнесу, це заробляти гроші, а не нести ризики. Ризики потрібно мінімізувати. Обов’язково пам’ятайте про моделі бізнесу. Стара модель, це увійти в конкуренцію, де ви просто розчиніться і вас просто з’їдять. Нова модель, без яких-небудь вкладень відкрити веб сайт і почати заробляти на ньому гроші. Воно теж зараз вмирає, тому що конкурентів стає все більше і більше.

Супер нова модель, дозвольте вашим клієнтам себе використовувати. Якщо ви їм дасте, вони будуть вами користуватися, тоді ви будете безцінні для них. Коли створите галас, ви зможете заробляти велику і велику кількість грошей на них.

І пам’ятайте про трьох стадіях відкриття бізнесу з нуля. Ми думаємо, що відкриємо бізнес з нуля і він буде успішним. Але, він не може бути успішним.

Перша стадія, ви впевнені у своєму таланті. Друга, ви берет за нього гроші. І третя стадія, довга і болісна, це мутація бізнесу. Якщо ви будете залишатися в бізнесі ви будете думаючим людиною, з талантом і смаком в бізнесі, то він мутує до дуже прибуткового стану. За матеріалами: MrzkL1Cq_bA

Як розпочати бізнес з нуля. А. Герасименко

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь