Як побороти лінь

як побороти ліньЯк побороти лінь. На це запитання дає дієву та вичерпну відповідь добре відомий А. Герасименко.

Сьогодні я розповім вам про те, як перемогти лінь. Я розповім вам один випадок, коли боротися з лінню зовсім не потрібно. Один м’який спосіб боротьби з лінню, один жорсткий спосіб боротьби з лінню. Один супер жорсткий спосіб боротьби з лінню.

По-перше, я вважаю, що за шкалою активність – лінь, більшість людей знаходиться на стороні «активність», а часто і «гіперактивність».

Вони бігають як скажена батарейка, даремно розтрачуючи свої сили, а потім в кінці, у них виявляється пробуджується лінь. Вони хочуть змусити себе зробити те, що потрібно зробити.
Ні, у вас не лінь, у вас гіперактивність і ви робите зайві речі.

Це називається, – потрібно працювати над ефективністю. Швидше за все сьогодні піде мова про так званої селективної ліні. Як змусити себе робити те, що потрібно робити, і перестати робити те, що робити не треба.

Короткий рада відразу не доходячи до інших способів боротьби з лінню. Якщо ви вважаєте себе гіперактивним, перестаньте робити 2/3 речей, які ви вже робите, просто перестаньте їх робити.
Хтось зробить за вас, відкладіть на потім, на кого-то поспішайте, або делегуйте. Але, як тільки у вас з’являться зайві сили, ви будете робити правильні речі. Проблема більшості людей, це низька ефективність, а не лінь. Тепер до справи, як побороти лінь.

Як побороти лінь

Як побороти лінь. А. Герасименко

Щоб побороти лінь, потрібно знати, що це таке. Лінь, це сигнал, не більше не менше. Як з нею боротися? – Так почекайте ви боротися, потрібно бути трішки раціональним. Перш ніж почати боротися потрібно знати, що це за сигнал, хороший чи поганий.

Поганий сигнал, – боремося. Хороший, – використовуємо. Сигнал як телефонний дзвінок, новина буває хороша чи погана, поки ми не дізнаємося, поки не знімемо трубку. Давайте знімемо трубку, і дізнаємося, що це за сигнал.

Перше, лінь може бути сигналом, що в діянні, що ви хочете себе змусити робити ваш талант не працює. Як це відбувається?

За частку секунди, ваш організм прочитує ваші шанси на успіх. Буду я успішний якщо буду робити це дія в кінці або не буду. Організм не хоче даремно витрачати свої калорії. Ми називаємо себе homo sapiens – людина розумна, правильніше було б назвати – homo economicus, людина економний.

Ми економні, а значить будемо ліниві, а це правильно. Ми вибираємо саму коротку дорогу, коли кудись їдемо. Ми приходимо в магазин, ми порівнюємо ціни на товари і вибираємо найкращий товар, за найдешевшою ціною.

Організм не розуміє мову часу, він не розуміє мову доларів або рублів. Він чудово розуміє мову калорій. І для нього почати дію, яка в кінці упреться в бетонну стіну і він не буде успішним, це абсолютно не обгрунтована витрата калорій.

Тому, лінь може бути сигналом того, що наш організм за частку секунди прорахував наші шанси на успіх і видав нам як низькі у вигляді ліні. Може він розрахувати за частку секунди, – чому б і ні?
Центр ліні знаходиться в мозку біля центру спарювання. Якщо ви чоловік, то скільки вам потрібно часу, дивлячись на жінку, щоб оцінити красива вона чи ні. Правильна відповідь, долі секунди, не думайте так довго.

Якщо ви жінка, скільки часу вам потрібно, щоб подивитися на чоловіка і вирішити, хороший він вам партнер або немає, частки секунди. За частки секунди, наш організм збирає інформацію, пропорції, колір обличчя, все що завгодно і видає нам – так, з нею або з ним можна продовжувати свій рід, або ні, і від нього, або від неї, триматися подалі.

Те ж саме у нас відбувається з лінню. Організм за частку секунди оцінює, буду я успішний у цій справі чи не буду і видає нам сигнал у вигляді ліні. Тому перший випадок, коли боротися з лінню зовсім не треба, лінь це сигнал, що наш талант не працює.

Коли я вчився в школі, я не любив бігати на довгі дистанції, у мене це виходило, але я дуже не любив це робити. Що це означає, я був ледачий? – Ні, я займався 20 років силовим троеборьем і це був сьомий рік моїх занять троеборьем. Я виконав жим штанги лежачи – 180 кг, присідання – 240 кг, це досить високі досягнення і ледача людина ніколи б цього не досяг.

Що це означає? – Це означає, що у мене був талант у вибухових видах спорту і не було, де потрібна витривалість. І я дуже радий, що я зрозумів ще рано, у молодості, що лінь було сигналом, і я до цього сигналу прислухався.

Перший випадок, коли боротися з лінню не треба, – лінь це сигнал, який означає, що ваш талант не працює. Але буває, що цей сигнал бреше? Буває. Наприклад, коли ми починаємо щось робити і нас постійно щось перериває. Ми почали нас перервали, ми почали, нас перервали. І організм заново, щоб не витрачати калорії на нові починання і на нові переривання просто видає нам лінь – я це робити не буду.

Фактично, так, ви будете успішні, так у вас вийде. Але оскільки вас перервуть, і організм про це знає, він перешкоджає нам робити це дія і видає нам сигнал у вигляді ліні. Тому усуньте переривання, щоб зрозуміти, що таке ваша лінь. Може бути там немає ліні насправді. Просто ваш організм не хоче витрачати сили на нові починання.

І другий випадок, коли сигнал може бути помилковим, це коли у людини низька самооцінка. Настільки сильно він поховав свою підсвідомість: «я не хочу», «я гірше інших», «у мене не вийде», що навіть підсвідомість вірить, що у нього не вийде.

Тому потрібно переконатися, що у вас висока або здорова самооцінка для того, щоб правильно аналізувати цей сигнал.

Резюмую перший пункт, лінь це сигнал, що ваш талант не працює, можуть бути помилкові сигнали. Це коли вас переривають і друге, якщо у людини низька самооцінка. Вам потрібно терміново підвищувати цю самооцінку, інакше ви проведете в ліні все своє життя.

А тепер про способи боротьби з лінню. Є м’який спосіб боротьби з лінню. Знову таки я підкреслюю, що лінь це завжди сигнал, що у свідомості людини не правильно прописані асоціації: біль і задоволення.

як побороти лінь

Як побороти лінь. Photo:Jon Fife

Все що ми робимо в житті, ми робимо щоб уникнути біль та отримати задоволення. Ви їли шоколад, тому що він приємний і доставляє задоволення. Ми не любимо іспити, тому що іспити болючі, вони нам не приємні, нас там аналізують їх ми асоціюємо з емоційним болем.

Все що ми робимо, відхід від болю до задоволення. Сім годин ранку, одна людина бігає у парку, а інше спить під теплою ковдрою. Чому? Та тому що один з них асоціює біг з бадьорістю, ясністю мислення після пробіжки і з приємним освіжаючим душем. А інша людина асоціює біг з задишкою, холодом і потім. Тому залишився спати.

Для того, щоб подолати лінь часто потрібно просто поміняти місцями асоціації біль і задоволення. Як же це зробити? Спосіб досить таки м’який. Вступити в групу, яка заохочує потрібну вам поведінку. Наприклад, якщо ви хочете, щоб у вас була гарна фігура, вам потрібно вступити в групу танців, або в групу фітнесу. Не просто вступити, стати частиною цієї групи. Дихати як вони дихають, думати про те, що вони думають, підтримувати один одного, не розчаровуватися з-за невдач один одного.

Тому що в цій групі повністю поміняються ваші асоціації. Біль стане задоволенням. З цього моменту тренування у вас буде не біль, тренування у вас буде місце, де зустрічаються друзі. Тренування це крок до скоєного я, тренування це буде те, де мої цінності в житті працюють.
Дуже просто це робиться, для того щоб подолати лінь необхідно поміняти асоціації з болю на задоволення. І легкий спосіб, як це зробити, це вступити в групу, не просто записатися, а стати частиною цієї групи, де заохочується потрібну вам поведінку.

Жорсткий спосіб боротьби з лінню. Лінь також може бути сигналом, що у вас дуже низький рівень витривалості, або занижений больовий поріг. Люди стали сьогодні настільки тепличні, « Ой, як у вас тут холодно», на моїх тренінгах часто говорять чіпаючи батареї при 18 градусах. «Ой як тут жарко, я не можу», «Ой який неприємний людина, я видалила його з мого списку контактів в телефоні».

Або, «Ой, вона така, я видалив її з моєї сторінки у facebook». Люди стали дуже тепличні і часто лінь пояснюється малим виходом з комфортної зони, яка так сильно звузилася. Для того, щоб перестати бути ледачим необхідно збільшувати рівень витривалості і піднімати загальний больовий поріг.

Як це зробити? Я рекомендую хлопцям бойові види спорту. Вони піднімають емоційний дух, вони роблять вас сильнішими фізично. Рекомендую фітнес, біг, плавання, те, що піднімає реальну витривалість. І навіть йогу. Продовження: 2-а частина За матеріалами: crSrtANy_jw

Як перемогти лінь. А. Герасименко

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь