Як побороти лінь 2 ч

лісЯк би там не здавалося, навіть йога, статичні вправи, в йозі в кожній позі йог відчуває біль. І коли він виходить з цієї пози, все що в цьому світі відбувається, будь-які неприємності здаються йому просто дрібницями, тому що в порівнянні з тією болем вони не відчутні.

Повторюся, жорсткий спосіб боротьби з лінню, – піднімайте ваш больовий поріг. Я хочу проакцентировать одну річ.

Не спочатку ви поборіть лінь, і потім будете тренуватися. Спочатку ви піднімаєте ваш рівень витривалості і ваш загальний больовий поріг і потім проходить лінь.

Часто больовий поріг емоційний, вам важко спілкуватися з людьми, ви соромитеся, для цього є курси для молодих хлопців. Та це не популярні, порицаются суспільством, але, ялинки палиці, ви хочете бути успішним або ви хочете бути тим, якого суспільство приймає скрізь і всюди як ще одну сіру мишу? Задумайтеся.

Є курси публічного виступу, ти можеш вийти і виступити перед сто, двісті чоловік і при цьому відчувати себе собою, то, ти не відчуєш ніякої емоційної болю спілкуючись з будь-якою однією людиною. Там не може бути і мови про лінь, ти робиш те, що ти вирішуєш робити. А не те, що тобі подфутболили оточуючі.

Отже, більш жорсткий спосіб боротьби з лінню був – підняти свій поріг витривалості і підняти свій больовий поріг.

А тепер самий жорсткий спосіб боротьби з лінню.
Мій друг взяв кредит на три роки. Він віддав його за шість місяців. Чому? Та тому що його організму стало не вигідно так економити. Організм дуже економний, але є спосіб як вибити клин клином. Потрібно зробити щоб організму було не вигідно економити.

Лінивці

Лінивці. Photo:Jenny Jozwiak

Ти ніколи не будеш лежати в ліжку в шість годин ранку, коли на тобі висить такий великий кредит. Це просто не економно, ти встаєш і йдеш працюєш. До нього прийшла величезна кількість ідей, він сам мені зізнався, що сам не знає, звідки приходять гроші, вони просто самі до мене зараз йдуть. Само собою, тому що мозок твій зараз працює у три рази швидше, йому стало не вигідно економити.

Для того щоб жорстко вигнати лінь необхідно три умови:
1. Соціальний тиск.
2. Тимчасове тиск.
3. Грошове тиск.

Коли підсумовуються, від ліні нічого не залишається. Один з моїх клієнтів написав на сторінці у facebook, « Якщо я не буду важити 80 кг до 1 липня. А в попередніх записах він важив дев’яносто. То кожному з моїх друзів я перерахую десять доларів на телефон.»

А у нього було більше 500 друзів у facebook. Він дуже не хотів розлучатися з 5 000$, які йому довелося б віддати до першого липня якби він не схуд до 80 кг. То 1 липня, він важив 80кг. Чому?
Та тому що він грамотно задіяв три речі: соціальний тиск, тимчасове тиск і грошове тиск. Якщо перераховані мною досі способи вам не допомогли, я використовую останній, він найвірніший.

Я резюмую. Більшість людей за шкалою ефективність – лінощі, активність – лінь, знаходяться на стороні гіперактивності. Тому у них низька ефективність, часто потрібно просто перестати робити 2/3 речей, які ви робите по життю, щоб бути більш ефективним. За правилом це не лінь, це низька ефективність.

У разі, коли боротися з лінню зовсім не потрібно, це коли лінь є сигналом, що ваш талант не працює. Прислухайтеся до нього, шукайте ваш талант, дізнайтеся його. Але, часто клієнту достатньо показника, що мені цього робити не треба.

ліс

Прийшов час позбавитись ліні, та вийти на дорогу життя. Photo:Jon Fife

Пам’ятайте, що це може бути помилковий сигнал, якщо вас турбують постійно, або якщо у людини дуже низький рівень впевненості у собі. Його потрібно обов’язково піднімати, щоб знати впораємося ми чи ні.

М’який спосіб боротьби з лінню поміняти асоціації з болю на задоволення, для цього потрібно вступити в групу людей, в якій заохочується потрібна вам модель поведінки. Жорсткий спосіб боротьби з лінню, більш жорсткий. Це підняти загальний рівень витривалості і свій больовий поріг.

І самий жорсткий спосіб боротьби з лінню це задіяти три компоненти: соціальний тиск, тимчасове і грошове тиск. Тоді ви ніколи не будете ліниві.

P. S. В даний час ви читаєте статтю А. Герасименко «Як побороти лінь» на сайті люб’язно наданими матеріалами. За матеріалами: crSrtANy_jw

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь