Список продуктів для довголіття. Цікаві факти

Відомо, що довге і щасливе життя без хвороб формується під впливом декількох факторів: генів, способу життя, харчування, екології та стану навколишнього середовища. Відсутність однієї із складових призводить до укосу балансу і збільшення ризику розвитку різних захворювань.

В рамках останніх спостережень вчені опублікували список з трьох продуктів, що забезпечують довге життя.

1) Виноград – ягода, яка містить речовину ресвератрол в досить високій концентрації. Особливо багато ресвератрола в шкірці. Речовина активує гени, відповідальні за захист організму людини, захищає генетичний апарат від пошкоджень. До того ж відомо, що виноград лікує серце та судини.

2) Йогурт займає друге місце. Дослідження доводять, що корисні біфідобактерії, що входять до його складу, збільшують тривалість життя всіх ссавців, включаючи людину.

3) Ягоди, що містять поліфеноли, стоять на третьому місці. Поліфеноли утворюють захист від інфекційних захворювань і ультрафіолетового лікування. Досить 650 мг активної речовини, щоб значно убезпечити свій організм від цих двох факторів. Найбільша концентрація поліфенолів міститься в чорниці.

 

P.S. В цей час Ви читаєте публікацію: “Вчені опублікували список продуктів для довголіття ” на сайті www.v7voda.com за матеріалами novosti-n.org

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь