Валерій Короп біографія

Valerij-KoropБіографія:

Валерій Миколайович Короп народився другого квітня 1960 р в місті Запоріжжі. Починаючи зі школи, крім навчання займався музикою, організовував ВІА, разом з іншими хлопцями з ВІА грали на танцях, весіллях.

Таким чином до них приходив досвід. У 1977 р. закінчив музичний навчальний заклад за класом гри на фортепіано. Потім в 1979-1980 р. одружився, з’явилася дочка Олена.

Проходив службу в Афганістані, там же в почав серйозно замислюватися і звертатися до Бога. Після того, як Валерій пройшов службу в армії, він понад шість років грав в ресторанах міста Запоріжжя. І згодом після того, як почав випивати, розлучився в 1986 р. Пережив дивовижну подію в своєму житті, він був захоплений на Небо.

Потім знову навчався і закінчив Мелітопольський культосвіт. Вдруге одружився. У 1987-1988 р Працював у філармонії Запоріжжя. Виступав у складі рок – групи «Троя», яка була призером багатьох рок-фестивалів. Став вживати наркотики. У 1988 р зі своєю музичною групою були нагороджені на Фестивалі молодіжної пісні в Польщі.

троянди

У 1988-1989 р Працював в інших обласних філармоніях. Незабаром народилася дочка Вероніка. У 1989-1992 р Через захоплення до наркотиків втратив сім’ю, роботу і друзів. 1993 р Глибоко розкаявся і незабаром почав служіння в церкві «Ісуса Христа». В 1995-98 р Працював на місіонерському поприщі в містах: Олександрія і в Криму, м. Сімферополь 1998 р З’явився син Микита. Після цього сім’я переїхала до Києва.

Почав працювати в місії «Еммануїл», концертний відділ. У 2000 р Потім працював в місії «Молодь за порятунок». Зі своєю групою об’їхали по Україні понад 80 міст. В яких проводилися служіння прославлення, семінари, концерти. На служіннях виявлялося явище Духа і сили. Також, разом з групою виступали за кордоном: у Німеччині, Киргизії, Білорусії, Росії.

З однодумцями і друзями організували клуб «Спраглих сердець». І тепер, в даний час В. Короп служить пастором -євангелістом і директором клубу. Починаючи з 1993 року записав понад двадцять музичних альбомів. Триває робота над записом нового альбому …

Християнський пастор, відомий співак Валерій Короп перейшов на небо 13 лютого 2019 р. Він помер у віці 58 років, відомо, що перед смертю Валерій перебував в реанімації де медики боролися за життя до останніх хвилин, але їхні старання не принесли успіху.

У Валерія вже давно хворіла печінка, а 8 лютого на початку дня він відчув слабкість і почав втрачати свідомість, потім відкрилася кровотеча, внаслідок якої його негайно госпіталізували в реанімацію, бо медики не зважилися перевозити хворого.

Валерій втратив багато крові, його слабкі вени лопалися, лікарі почали проводити переливання крові. Перебування в реанімації і лікування вимагало великих фінансових витрат. Родина шукала донорів і здійснювали збір коштів для лікування. Але, всі зусилля не призвели до успіху, – 13 лютого Валерій Короп помер.

Повідомлення Валерій Короп

Пропонуємо згадати одну з найвідоміших пісень Валерія Коропа: «Інша Країна».

Мир вам! В даний час Ви читаєте статтю на сайті v7voda.com

Bookmark the permalink.

Comments are closed.