Робота, яка не приносить задоволення

робота Як впливає на людину робота, яка не приносить йому задоволення. Як сказав колись один розумний чоловік, що ми створені для того, щоб інтенсивно працювати. Я б так категорично не заявляв, але частково він правий. Робота дає людині не тільки матеріальні блага, але і можливість самореалізації, самоствердження.

Вона відкриває перед нами можливість спілкуватися і знайомиться з різними людьми, бути в курсі важливих подій і просто робить наше життя різноманітнішим і більш цікавим, приносить сенс до нашого життя. Ми в найбільшій мірі вважаємо себе потрібними.

Чи пам’ятаєте ви як одного разу дуже влучно  сказав Ф.М. Достоєвський, що для того, аби знищити людину, потрібно небагато, лише запевнити її що не вона, ані її праця, нікому не потрібні! Здається, що тепер завдяки дослідженням закордоних вчених ми маємо більшу інформацію відносно цього застереження. Але що робити, якщо робота, на якій ви працюєте, не приносить вам задоволення?

На це питання дали відповідь австралійські вчені з Національного університету, які запевняють, що якщо робота не несе задоволення, то краще її кинути. Так ваша психіка буде ціліше і міцніше. (Але якщо від вашої роботи залежать рідні, то, будь ласка, зверніться до Бога, нехай Він вам допоможе все зробити найкращим чином.)
Справа в тому, що австралійські вчені, протягом чотирьох років проводили експеримент, намагаючись з’ясувати, як впливає на психіку не улюблена робота або її відсутність. У ході експерименту було опитано більше семи тисяч австралійців.

робота

Робота яка не приносить задоволення. Цікаві факти.

За весь цей час дослідники зустрічалися з учасниками і розмовляли на тему їх трудової діяльності, ставлення до роботи і т.д. Учасники експерименту неодноразово знаходили і втрачали роботу і отримували різну заробітну плату.

Вчені з’ясували, що на багато гірше для психіки мати роботу, яка не приносить задоволення, ніж зовсім її не мати. Прийнято вважати, що відсутність роботи призводить до психічних розладів і депресій. Але, ні висока зарплата, ні престижність і стабільність роботи не здатні позитивно впливати на психіку людини, якщо вона не приносить радості і морального задоволення. Навпаки така робота здатна призвести до тяжких психічних розладів.

Тому, якщо ви давно замислюєтеся про зміну роботи, а все не наважуєтеся, то, як кажуть, «зелене світло». Просто подумайте, що можливо, робота вашої мрії, десь вас чекає, а ви чомусь так затримуєтеся. Адже робота – це частина нашого життя, а значить, хороша робота зробить вас щасливішим.

Цікаві факти. Статті

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь