Стало відомо, чим корисний білий хліб

Стало відомо, чим корисний білий хліб для кишечника. Іспанські вчені встановили, що білий хліб сприяє розмноженню доброчинних кишкових бактерій.

Крім цього відкриття, їхнє дослідження, було опубліковане в  Journal of Agricultural and Food Chemistry, свідчить, що при оцінці корисності продуктів для здоров’я слід розглядати всю дієту в цілому, а не просто окремі її інгредієнти.

Соня Гонсалес (Sonia González) зі своїми колегами зазначає, що кишкові бактерії відіграють дуже важливу роль у збереженні здоров’я.

Коли певні популяції бактерій в організмі скорочуються, люди стають тоді більш схильними до хвороб. Один з найбільш ефективних способів підтримки збалансованості кишкової мікрофлори – дієта. Для визначення того, які інгредієнти дієти сприяють розмноженню доброчинних бактерій, було проведено декілька досліджень.

bread

Однак деякі дослідники звертали увагу на роль поліфенолів у підтриманні збалансованості кишкової мікрофлори. Команда Гонсалес заповнила цю прогалину. Вона провела обстеження 38 здорових дорослих людей, за результатами якого встановила, що міститься в цитрусових пектин зменшує кількість корисних бактерій, тоді як білий хліб підвищує їх кількість.

На останок, хотілося б зауважити, що споживання білого хліба можливе досить помірковане, тому що якщо і не буде зайвої ваги тіла від пришвидшенного метаболізму, то і негативний вплив білого борошна на внутрішні огранилюдини з часом все ж таки може проявитись.

Можливо білий хліб і не буде завдавати значної шкоди, якщо його як і вино споживати доволі помірковано…

P.S. В цей час Ви читаєте статтю “Стало відомо, чим корисний білий хліб” на веб сайті http://www.v7voda.com/

Цікаві факти. Статті

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь