Школа телевиробництва А. Шевченко приймає учнів

операторСтудія «Угол» відкриває двері для студентів!

Ви хотіли б навчитися робити відео ролики так, як це роблять професійні режисери, оператори і монтажери? Ви були б раді, якщо б ваші відео в інтернеті якісно відрізнялися від інших і набирали велику кількість переглядів? Тоді ми можемо вам допомогти!

Творча майстерня студії «Угол» запрошує вас пройти навчальний курс з виробництва та розповсюдження медіа продукції.

Професійна команда розкриє вам секрети своєї майстерності і навчить навичок монтажу, гриму, режисури, вмінню поводитися перед камерою, журналістській справі та просуванню свого продукту в інтернеті і соціальних мережах. Ми відкриємо вам двері в дивовижний світ телебачення і кіновиробництва і познайомимо з цікавими та відомими людьми. Ви на практиці спробуєте себе в будь-якому вподобаному вам напрямку і втілити мрію в реальність!

Дати навчання: 24-29 травня 2015 року, з 9 ранку до 5 вечора (деякі напрямки до 7 вечора)

Де: Сакраменто, США

Викладачі:

Олександр Шевченко
Керівник студії «Угол», автор і ведучий програм «Угол», «Позиція», «Форум-Позиція» . Має унікальний досвід журналістських інтерв’ю і роботи в «живому» ефірі.

Удо Соколовський
Режисер. Музикант. Режисер-постановник фільмів «Богопошук слов’янських народів»

Віталій Любежанин
Графік-дизайнер, режисер зйомки і монтажу студії «Угол»

Аміна Тхамокова
Тележурналіст, сценарист програми «Угол»

Олена Нікітська
Виконавчий продюсер студії «Угол», керівник інформаційного відділу, SMM-менеджер, координатор міжнародного служіння

Напрями творчих майстерень:

 

1. Мистецтво телеведучого

В курс навчання включені:
Теоретична частина: телевізійна журналістика, майстерність ефірного виступу, техніка та культура мови, літературне редагування, сценарна майстерність, специфіка роботи телеведучого (включаючи імідж), психологія спілкування, історія телебачення.
Практична частина: техніка складання питань для інтерв’ю, короткий спіч, участь у зйомках програми, робота перед камерою, сценарний план та ін.

2. Режисер/сценарист
Теоретична частина: Місце режисера в творчій групі: функції, обов’язки, взаємодія з колегами. Особливості діяльності режисера в кіно і на телебаченні. Написання сценарію. Форма, структура, зміст, стиль, термінологія. Розробка власного проекту або аналіз телевізійного продукту (програма, фільм, репортаж, блок новин).
Практична частина: робота з непрофесійними акторами, постановочні зйомки, взаємодія зі сценаристами та відео операторами.

оператор

3. Зйомка, відеомонтаж
В курс навчання включені: теорія та практика монтажу: підготовка студії і освітлення, налаштування звукозапису, вибір і налаштування камер, прийоми і техніка відеозйомки, запис інтерв’ю, робота зі сценарієм, зйомки відео кліпів з акторами, монтаж, робота з монтажними програмами (на прикладі Final Cut Pro), цвето – коррекция, робота в групах з можливістю участі в усіх знімальних процесах і монтажі.

4. Інтернет, соціальний медіа маркетинг (SMM)
Даний курс є актуальним для всіх користувачів соціальних мереж і тих, хто цікавиться технологіями в інтернет-просторі, а також для адміністраторів сайтів і керівників медіапроектів.

Теорія на практиці: Всі можливості соціальних мереж, у тому числі приховані: Facebook, Вконтакте, Однокласники, Twitter, Google+, Instagram, Linked In). Вибір і створення особистих, публічний сторінок та спільнот різних напрямків. Як шукати, створювати та публікувати цікавий контент. Реклама в соціальних мережах. Таргет, промо пости, створення аудиторії вручну.

Місце відео в SMM, тенденції 2015 року. Youtube та отримання безкоштовного рекламного бюджету, анотації, активні посилання. Google Analytics : докладний розбір можливостей. Сервіси по розсилці «е-листів». Google Alerts, платні і безкоштовні платформи для моніторингу соціальних мереж. Ведення блогу і сайту. Співпрацю з інтернет-порталами. SEO-оптимізація, просування сайту в ранзі Google+. Написання промо-текстів і багато іншого.

Який напрямок вибрати?

Викладання по всіх чотирьох напрямках буде проходити паралельно. Вибрати можна тільки один з них. Але в програму всіх напрямків входить загальний вступний курс, а практику – участь у зйомках програми «Угол» і наступний розбір результатів по групах. Якщо ви не впевнені у виборі, то зв’яжіться з нами, і ми допоможемо визначитися з вибором, виходячи з ваших цілей, побажань і можливостей.

Додатково:
Кількість місць обмежена. Реєстрація закривається відразу після набору груп.
Передбачена можливість видачі запрошень для оформлення віз США для жителів інших країн.

Реєстрація є обов’язковою на сайті http://ugol.tv
або за телефоном 1.916.473.0517
З питань телефонуйте або пишіть на info@ashevchenko.org

Школа телевиробництва А. Шевченко

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь