Салат Королівська креветка

salat krevetkaНа 10 порцій
В одній порції 200 Ккал

Інгредієнти:
900г очищених варених креветок
1 зелений болгарський перчик, порізаний на невеликі кубики
1 червоний перець солодкий, дрібно порізаний
5 подрібнених зубчиків часнику
1 порізана на кубики цибулина
Свіжа кінза подрібнена
1 авокадо, очищений, без кісточок і нарізаний
2 ст. ложки олії, краще якщо буде оливкова.
Чорний перець мелений і сіль.

Готуємо:
Креветки змішати у великій салатниці з червоним і зеленим болгарським перцем, часником, цибулею, кінзою, і авокадо. Додати оливкову олію, посолити і посипати перцем. Прикрийте кришкою і приберіть в холодне місце на годину, як мінімум, щоб салат настоявся. Подавати охолодженим.

Нарізка з морепродуктів.

Основа – листя зеленого салату, в центр покладіть петрушку, потім – скумбрія холодного копчення, варені яйця, розрізані навпіл, прикрашені зверху білкової ікрою, відварені креветки, частина яких очищена не до кінця (залишити хвостики).

Зовнішнє кільце складається з креветок повністю очищених. Прикрасити зеленню. В цьому блюді небезпека для фігури представляє тільки скумбрія.

Нам всім відомо, наскільки може бути корисною кухня з великим вживанням море продуктів. Наприклад в Японії, де майже не вживають м’яса, після того, як один із імператорів Японії видав наказ, забороняючи вживати м’ясо тварин. Тоді японці, активно переключилися на вживання в їжу море продукти, до речі не тільки рибу, креветки та краби, а насамперед водорості.

Пам’ятаю розповіді знайомих з Далекого Сходу, котрі бачили як азіати після кожно шторму ходили по узбережжю океану збираючи морську капусту, згодом або одразу готували, або засолювали, консервували і навіть сушили.

До речі, мені вдалося скуштувати одного разу таку сушену морську капусту, вона була засушена 30 (тридцять) років тому назад, але вона мала чудовий смак, і я навіть би ніколи не сказав, що в цієї страви, такий поважний вік, якби мене не повідомили… Багато чого цікавого можно повчитися у японців.

Звісно, що дієта збагачена море продуктами, зеленим чаєм, та крупами, корисно позначалася на японцях. Тепер, якщо ми звернемося до стат даних, то, побачимо, що японці в середньому живуть довше ніж європейці, чи американці, їх середній вік вже доходить до 90 років, а в державній програмі розробляються заходи аби продовжити життя до 120 років!

Але це зовсім не означає, що українці мають слабкий генофонд, а японці більш міцний. Зовсім ні. Я згадую слова визнаного в світі, видатного академіка, керівника АН України – Богомольця, який казав, що генофонд українців один із сильніших на планеті. А живуть вони менше ніж інші народи тільки із – за неправильного стилю життя, харчування і насамперед єкології. Якщо українця помістити в такі умови як в Японії, де як відомо в усьому царює культ чистоти, то, він жив би набагато довше.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь