Притча про Почуття Міри. (Відео)

ПриповісткаДеякому проповіднику належало прочитати проповідь у віддаленому селищі. З неймовірними труднощами і приклавши чимало зусиль, він з подивом помітив, що в залі для слухачів був присутній тільки один чоловік, який сидів в глибині залу.

Проповідник долаючи збентеження підійшов до єдиного слухача і схвильовано запитав у нього, чи варто йому читати проповідь в той час коли всі слухачі розійшлися?

Присутній розважливо відповів спокійним і рівним голосом:
– Я людина проста, і мені набагато зрозуміліші прості речі. Наприклад, працюючи на сусідній садибі мені потрібно доглядати за тваринами. Якби я з кормом вийшов у двір садиби і зауважив, що всі коні розбіглися, а залишився лише один кінь, то я б все одно його нагодував.

Натхнений такою відповіддю, проповідник взявся за справу. Він палко і довго проповідував, і через кілька годин в завершенні свого виступу, виснажений і втомлений, але з задоволеним виглядом обличчя звернувся з питанням до мовчазного слухача, чи сподобалася йому проповідь?

На що слухач незворушно відповів:
– Я б не віддавав йому всього корму.

Мораль притчі в тому, що все повинно бути в міру. Деякі люди вживають багато зусиль для того, щоб досягти результатів. Вони наполегливо працюють намагаючись домогтися успіху, що ж, старанність це добре, але праця до виснаження це погано.

Зрештою, ці люди з подивом помітять, що навіть в самих благих намірах нашого серця нам необхідна допомога і мудрість Небес. Я знаю людей, які не отримавши вірного напрямку для свого бізнесу і пропрацювавши багато днів наполегливо в виснажливому режимі раптом помічали, що вони не тільки не досягли успіху, але і зовсім виявилися без будь-яких плодів. Тобто сходи, по яким вони з такими труднощами піднімалися нагору, були приставлені ​​ні до тієї стіни.

Але, не потрібно впадати у відчай, Небеса завжди готові надати нам допомогу і підтримку якщо тільки ми прагнемо отримати їх допомогу і прийти до Того, Царство Якого над усім володіє.

Я бачив як те, на що у людини йшли багато років, щоб зібрати якийсь достаток, ресурси, то Небеса можуть за короткий час зібрати більше, ніж людина збирала за все своє попереднє життя, помножити це і повернути їй в руки. Якщо тільки людина щиро приходить до Отця Небесного шукає Його в Його Слові, перш за все, і готова діяти по вірі, тоді відбуваються дивовижні речі. М. Салій

Приповістка про Почуття Міри. (Відео)

Шануймося! В даний час Ви читаєте статтю на сайті  v7voda.com

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *