Притча про Палке Кохання. Квітка і Вітер (Відео) Приповістка

roseВітер, пролітаючи над країнами, через ліси і луки, побачив дуже красиву Квітку, і так вразила його краса, що він закохався в Квітку без пам’яті.

Вітер прилітав до Квітки і оточував її ніжною турботою, обережно віяв на Квітку вечірньою прохолодою, а вранці ніжно і дбайливо переховував вологою росою.

І чим більше Вітер виявляв турботи і ніжності, тим більше і більше розцвітала Квітка, радуючи ароматом і фарбами …

І запалився Вітер пристрастю нестримною до Квітки і подумав: «Виявлю я над Квіткою всю силу мою, покажу їй міць і жар, всю пристрасть з якою я можу звіятись на землю. Адже, чим більше я виявлю міць та силу свою, тим більше тоді і Квітка у відповідь, подарує мені краси своєї! »

І звіявся Буран пристрасним жаром і міццю на луки, задув суховієм на трави степовіі, але Квітка, не витримала сильного пориву Вітру і надломилася. Підхопив тоді Вітер своїм гарячим диханням ніжну Квітку за пелюстки і говорив до неї і намагався підняти її, і шепотів їй про любов свою, але Квітка засихала.магнолія блоссом
І заривів бураном Вітер в розпачі: «Я показав тобі весь жар пристрасті моєї, проявив на тобі всю силу мою, а ти надломилася, не виявила у відповідь силу любові своєї, ні прихильності, ні розташування дружнього, мабуть ніколи ти і не любила мене! »

Довго ще вирував Вітер і не міг вгамуватися, але так і не зміг дочекатися відповіді, тому що красива Квітка померла.

Мораль: Кожен, хто любить повинен запам’ятати, що Любов вимірюється не пристрастю гарячою і силою, а ніжним і тендітним ставленням до обраних своїх і до ближніх. Дбайливо ставтеся до любові, бережіть її, бо краще сто раз стримуватися, аби нічого не розбити.

Приповістка адаптована спеціально для сайту: www.v7voda.com

Притча про Палке Кохання (Відео) Приповістка

Відео на рос мові.

Багатьом з нас доводилося шкодувати за необачні вчинки, за той час коли ми вчиняли бездумно, а може віддавшись поспішності в справах і відносинах з близькими ставилися як до нормального стану свого поточного життя.

Ми звикли до того, що конкуренція в світі бізнесу і у всіх навколишніх нас подіях нашого життя підштовхує нас до того, щоб постійно підвищувати градус, вживати тиск і зусилля. Для бізнесу це нормально, тому що в цій області ми відчуваємо протистояння і нам необхідно його подолати. Але, для відносин з людьми, особливо щодо близьких нам людей це неприпустимо.

Людину може навіть відвідувати думка, що я намагаюся для них, я зайнятий по 12 годин, необхідно подолати якісь бар’єри або перешкоди, все це вимотує, у нас залишається мало часу для близьких, для нормального відпочинку, і думаючи, що якщо ми робимо щось для інших, то нам вже можна чинити з іншими різко або з якимось тиском, тому що у нас мало часу, ми роздратовані, а в кінцевому підсумку, ми адже прагнемо для них … Але, заповідь про те, щоб любити і не ображати ближнього свого ніхто не відміняв. І подібний образ думок і тим більше дій нас не виправдовує.

Звичайно, є труднощі, періодично можуть виникати проблеми в будь-яких сферах, однак, це не повинно відносити додому, все це повинно залишати за порогом. Будинок і родина зокрема, повинні бути місцем єднання і підтримки, а не роздратування і образ.

Але ж подивіться, Св. Письмо говорить, що Мойсей був людиною найкоротшим. І як багато він зробив, чи благодать Божа потрудилася через нього? Звичайно, Божа благодать. Бо без Божої допомоги він не досяг би таких успіхів. Так може бути і нам варто більше часу проводити з Богом в Його Слові і молитві? – Щоб нам отримувати силу, напрямок і керівництво для нашого повсякденного життя. Щоб ми були більш результативні в своєму бізнесі, роботі чи навчанні. Щоб у нас не було марної, порожньої праці і більше часу залишалося для чуйного, терплячого і побудованих на любові відносин з нашими родинами.

М.Салій

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *