«

»

Притча Два Брати (Відео) Приповістка

White Rose У далекій країні жили два брата. Перший досяг високого становища серед людей, був відомим бізнесменом і став відомим за межами міста своїми добрими справами.

Другий брат, навпаки, був зухвалим злочинцем … і одного разу другий брат був спійманий поліцією при скоєнні злочину. Незабаром по справі відбувся суд. І в великому залі засідань, перед судом, репортери звернулися до чоловіка з питанням:
- Скажіть, будь ласка, як вийшло, що ви стали злочинцем?
Засуджений не замислюючись відверто відповів:
- Я пережив дуже важке дитинство. Наш батько багато пив, він часто бив і ображав мою матір, також він часто бив мене і мого брата. Ким ще я міг стати?

Отримавши таку відповідь, журналісти звернулися з питанням до першого брата:
- Ви придбали широку популярність своїми добрими справами, видатними досягненнями в бізнесі, меценатством. Скажіть, як вийшло, що ви досягли всього цього?

Чоловік в розгубленості мовчки знизав плечима і потім трохи подумавши сказав:
- Я пережив дуже важке дитинство, з нами погано поводилися. Мій батько багато пив, він часто бив і ображав нашу матір, а також він бив мого брата і мене … Ким ще я міг стати?

Притча Два Брати (Відео) Приповістка

Відео на рос. мові.

Шануймося! В даний час Ви читаєте статтю на сайті  v7voda.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>