Притча: Дружина – Ангел

Цвіт ЯблуніДоброго дня, шановні друзі! Сьогодні я поділюся з вами не притчею, а реальною історією, яку передав мені відомий письменник Яків Левен, з його люб’язного дозволу і благословіння я переказую цю історію вам. Вірю, що і вас, так само як і мене вона не залишить байдужими.

Своїми враженнями ви зможете поділитися внизу сторінки. Це історія про любов і про те, що може зробити в нашому житті справжня любов.

Як у багатьох людей і народів рушійною силою була ненависть і помста, які від диявола, так у християн в дії чиста і світла любов, яка від Бога.

Одного разу троє п’яниць після пиятики відкрилися один одному: «Ох і закотить моя дружина знову скандал, за те що випив». «І моя піде в рукопашну», – сказав другий. «А моя, – сказав третій, – мене привітно зустріне, помиє, нагодує і укладе спати в свіжу постіль». «Не може бути, ти обманюєш». «Ходімо зі мною і побачите». Всі троє попрямували до будинку третього.

Коли вони прийшли, дружина всіх привітно зустріла, посадила за стіл. І поки вони їли, вона приготувала на всіх трьох ліжко. Коли вона повернулася один з п’яниць запитав її, як може вона привітно і з любов’ю піклуватися про чоловіка і в цьому випадку ще й про чужих людей.

Жінка відповіла: «Знаєте, я віруюча і у мене попереду блаженна вічність з моїм Господом Христом. А у нього життя тільки на землі, в вічності, якщо він не покається, приречений на муки. Мені так шкода його, що я прагну хоча б це тимчасове життя прикрасити йому моєю любов’ю і турботою, щоб він хоч щось мав доброго в цьому світі».

Після цього обидва нещасних п’янички, бувши сумлінням докорені, встали і сказали: «Ти нам більше не друг, ми п’ємо, тому що у нас злі баби, вони нам життя не дають, а у тебе дружина – ангел, а ти їй губиш життя. Ми не хочемо бути твоїми подільниками в цьому. Ти нам більше не друг ». Все це так вплинуло на третього, що він незабаром розкаявся перед дружиною і покаявся перед Богом.

У цієї жінки була справжня любов, вона знала, яким ніжним і люблячим був її чоловік до того, як впав в порок пияцтва, і продовжувала його любити. Це – справжня любов. А справжня Любов, ніколи не перестає любити.

Притча: Дружина – Ангел.

(Відео на рос.мові)

Bookmark the permalink.

Comments are closed.