Приповістка – Мудра Жінка. Відео притча.

KulbabaУ одного чоловіка був великий маєток. Біля садиби, якою він володів разом з свєю дружиною, – доброю жінкою, було багато вільної землі. На всіх цих галявинах незайнятої землі росла густа зелена трава засіяна жовтими життєрадісними кульбабами.

Оглядаючи вільну землю, людині якось подумалося, адже це гарна, придатна земля і чудова трава з якої може вийде файний газон, спробую я розбити клумби навколо будинку, це буде дуже красиво, але навіщо мені кульбаби?

Незлюбилися власнику кульбаби і вирішив він їх вивести, він прополював кульбаби неодноразово, але, вони продовжували рости, він звертався за порадами до своїх друзів і садовим товариствам, користувався їхніми рекомендаціями, але це не приносило результату, він навіть написав в аграрну академію і обробляв кульбаби хімікатами. Але кульбаби продовжували рости, заповнюючи траву життєрадісним жовтим кольором.

Після всіх своїх невдалих спроб. Якось вранці, коли чоловік сидів біля ганку свого будинку і засмучено дивився на ненависні йому кульбаби. На ганок вийшла дружина і простягаючи чоловікові філіжанку кави запитала:
– Навіщо ти хочеш їх винищити, хіба ти не бачиш, які вони гарні? Вони мені подобаються, давай я спробую з цим що-небудь зробити.

Kulbaba

Через деякий час навколо садиби з’явилися доглянуті галявини з рівною, зеленою травою засіяною кульбабами. Трохи згодом, через деякий час, до них підійшов сусід фермер і сказав:
– Біля вашого будинку, така соковита зелена трава з кульбабами, а це гарні корма для тварин. Якщо ви не проти, мої люди можуть викошувати траву, а за це я буду давати вам продукти з моєї ферми.

Здивований чоловік зміг тільки відповісти:

– Будь ласка!

Незабаром, через деякий час до них підійшов аптекар і сказав:
– На вашому маєтку такі гарні зелени галявини і чудові кульбаби, навіть приємно глянути. А чи знаєте ви, що з них виробляють ліки? Тому, якщо ви не проти, мої діти можуть приходити і збирати їх на ліки. Ми можемо домовитися з вами за ціну.

У відповідь, чоловік знизав плечима та здивовано подивися на свою дружину, яка стояла поруч і посміхалася.

Мораль притчі полягає в тому, що на дорогах ненависті, завше очікують невдачі, а з серця наповненого любов’ю виходить радість, спокій і гармонія. Світ такий, який ти сам. Добра людина із доброго серця, виносить добро і таким робить світ довколо себе. (Єв від Св. Луки 6:45)

Відео – Приповістка Мудра Жінка

(Відео на рос. мові)

Шануймося! В даний час Ви читаєте статтю на сайті  v7voda.com

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *