Понад 70% смертності від вживання неякісної води

Відомий той факт, що вода поганої якості провокує безліч різних захворювань, включаючи онкологічні захворювання.

Тому багато українці та громадяни інших республік колишнього СРСР не тільки хворіють, але і вмирають від вживання води низької якості очищення насамперед з Дніпровського, а також інших водних басейнів.

На нещодавно проведеній конференції в ІА ГолосUA про це повідомив відомий еколог М. Гуцол. Зокрема він стверджує, що в Україні спостерігається дуже низька культура споживання якісно очищеної води.

Це в свою чергу призводить до нестачі даного природного ресурсу. Коли вода є, але якість цієї води досить низький. Щоб переконатися в цьому, не потрібно навіть прислухатися до різних голосів експертів, а іноді всього лише досить відкрити кран і набрати воду в склянку. Якість води можна побачити власними очима.

Так як вживається вода в нашій країні, її більше ніде в Європі не вживають. «Недолік води призвів до гострої необхідності зведення водосховищ», – стверджує М. Гуцол.

Він резюмував, свій виступ на конференції повідомленням про те, що при необхідності створення 1 кв. м площі водосховища, нам необхідно затопити близько 340 кв. м площ чорнозему.

Таким чином, винищуючи наші озера, річки та ін водойми, ми винищуємо і наші чорноземи, що в природному результаті призвело до досконалої деградації водного режиму насамперед річки Дніпро, а також і інших річок України. Річка перевтілюється в помийну яму, і багато екологи можу встановити, що користуватися дніпровською водою категорично забороняється. Про це говорив екс-глава Еко інспекції України М. Гуцол.

Фахівець додав, ніби однією з причин кишкової інфекції вод вважається різне сміття, чисельність якого з подальшими роками зростає. Вся відома таблиця Менделєєва потрапляє в підземні води і потім далі. Тому і рибу, виловлену або вирощену в наших водоймах, вживати в їжу категорично неможливо, також резюмував він.

Понад 70% смертності є результатом вживання поганої води. Однак у даний момент задастеся питанням хоч якого-небудь держслужбовця і він вам відповість, що насправді все нормально і причин для занепокоєння немає. Однак, вибачте, підіть на цвинтар і подивіться! Робіть тести організму хоч кого…

Всі захворювання, включаючи рак безпосередньо пов’язані з вживанням брудної води. Тому особливо хочеться підкреслити і нагадати, що на 70-80% осіб – складається з води, підсумував М. Гуцол, ще раз уточнивши, що всі захворювання тим чи іншим чином пов’язані з вживанням неякісної води або низькою очищення.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь