Побутовий озонатор води, 0,3 гр/год – 0,3-AW

Легкий, надійний і безпечний побутовий озонатор води Экозон-0,3-AW – це компактний прилад, який зручно використовувати в побуті або в комерційних цілях для озонування води. Питна вода після обробки побутовим озонатором Экозон відрізняється надзвичайною свіжістю, окрім цього за рахунок збільшення концентрації кисню поліпшуються її смакові якості.

Неоціненним перевагою, яку Ви отримаєте застосовуючи побутовий озонатор, є те, що озон дозволяє домогтися стовідсоткової дезінфекції, виконуючи це завдання набагато швидше і ефективніше, ніж альтернативні методи знезараження води.

озонаторПрилад поставляється в чорному пластмасовому корпусі. У стандартну комплектацію входить ежектор – для підмішування озоно-повітряної суміші в оброблювану воду, гнучка трубка ПВХ, а також керівництво по експлуатації. Враховуючи індивідуальні потреби Клієнта, виробник може змінювати стандартну комплектацію побутового озонатора, додаючи окремі модулі або функції, за необхідності.

У чому користь застосування побутового озонатора для обробки води?

Озон не надає воді ніяких присмаків або запахів, а також має дуже важливу властивість розпаду – після закінчення обробки, молекула озону розпадається і перетворюється знову в кисень.

Характеристики
Основні атрибути
Виробник Digidrol
Область застосування обробка води, обробка продуктів харчування, обробка приладдя
Споживана потужність 20.0 (ватт)
Тип живлення: Мережа 220 В
Максимальна продуктивність 0.4 (г/год)
Рекомендована площа приміщення 0.0 (кв.м)
Тип управління Механічна
Країна виробник Україна
Гарантійний термін 18 (міс)
Додаткові функції і характеристики
Матеріал корпусу Пластик
Колір корпусу Антрацит
Габаритні розміри
Висота 235.0 (мм)
Ширина 215.0 (мм)
Глибина 90.0 (мм)
Вага 1.9 (кг)
  • Ціна: 3 140 грн.
Bookmark the permalink.

Залишити відповідь