Великдень – значення свята 3 ч.

By:pippalou

Традиції важливо зберігати, дуже важливо пам’ятати, що це за традиції, звідки вони прийшли, чому вони з’явилися в нашому житті, особливо Великодні. Важливо вивчати Слово Боже, молитися і просити Бога показати нам вічний духовний сенс над тим, що відбувалося і відбувається зараз.

В цьому і є відповідальність духовних лідерів, і єврейських старців і отців. Вони були відповідальні зберегти традицію, але кожен раз, коли виконували традицію вони зобов’язані були пояснити цю традицію.

Мало віруючим людям дати знання, важливо віруючих правильно провести через глибокі переживання, особисті переживання з Богом. Щоб ці знання були прийняті вірою і розчинені в серці. Тільки це може реформувати життя віруючого.

Р.К. – Великодний тиждень міг би стати самим сумним днем в історії людства. Якби не один факт – воскресіння Христа з мертвих. Саме ця подія дає привід віруючим витирати сльози страсної п’ятниці і з радістю зустріти Світле Воскресіння Христове. Чого нам очікувати у це Світле Воскресіння Христове? Як деякі стверджують, головне свято всіх Християн, так це і є, мабуть.

Dolganov_Kuharchuk

Андрій Долганов і Руслан Кухарчук

А.Д. – Як сказано в Писанні, що якби Христос не воскрес, то вся наша проповідь і віра були б марними. Це кульмінація нашої християнської віри. Ісус первісток з мертвих, Який переміг смерть, тому це Великодне свято потрібно зустрічати з радістю. Завдяки Богу, людина отримала перемогу над смерттю, тому наше устремління зосереджені саме на Ньому.

Якщо Ісус дійсно воскрес, то і у нас є ця обітниця і надія, що і ми воскреснемо в момент Його приходу на землю. Звичайно ж дуже важливо творити справи милосердя, бо ми самі пережили на собі, що Бог благий і милосердний особисто до нас.

Тому ми хочемо цю доброту і милосердя проявити до всіх нужденних людей. Це потрібно робити завжди і особливо на Великдень, тому що в ці свята серця людей підготовлені, вони про це чують, що Христос воскрес, воістину воскрес. Тому дуже добре на цій хвилі говорити і показувати істину Христову. Деякі в цей момент хочуть хоча б формально показати себе християнами. Творіння добрих справ, це дійсно християнська традиція

У Біблії сказано Господом, що так нехай світить світло ваше перед людьми, щоб вони, бачивши ваші добрі справи, прославляли Отця вашого Небесного. Цей заклик Христа одна із відповідей на питання про те, як підготуватися до Великодня.

Найголовнішим в розумінні Великодня є те, що Ісус наша Пасха. Це вже відбулося. Тому що зараз двері для порятунку відкриті для кожної людини. Тому коли людина приходить до Ісуса щиро з молитвою і покаянням, Бог позбавляє від гріхів, дає Божественне зцілення, Божественне забезпечення і захист. Тому я пропоную помолитися:

«Отець Небесний, я дякую тобі за Ісуса Христа, за мію Великдень, Який був вбитий за мої гріхи, Який узяв всі мої хвороби і прокляття. Я дякую тобі за те, що Він воскрес із мертвих і дає надію на воскресіння для кожної віруючої людини. Я прошу Тебе, Боже, прости всі мої гріхи і я вірую в Ісуса Христа як у свого Спасителя і Господа. Амінь»

Ми радо вітаємо Вас в сімї Божій, якщо ви щиро помолилися цією молитвою. Христос – Воскрес!

 

Зараз ви читаєте публікацію “Великдень – значення свята” на сайті soteria.org.ua за матеріалами місії: emmanuil.tv

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь