Озонатор води – AW (OW)

w200_h200_romyshlennyj_ozonator_vodyЦіна вказана в рекламних цілях. Вартість промислового озонатора Экозон-XX-OW (AW) залежить від комплектації і продуктивності. Детальну інформацію про товар, комплектації та вартості можна отримати у менеджера.

Промисловий озонатор води Экозон є результатом багаторічних досліджень профільних фахівців України в галузі виробництва озонаторного обладнання.

При його виробництві використовуються новітні технології, а також перевірені часом і довели свою надійність комплектуючі. Виробник постійно працює над збільшенням фактичного терміну служби, а також періоду гарантійного обслуговування.

Модельний ряд промислових озонаторів води Экозон включає в себе широкий асортимент продукції, здатний вирішувати найрізноманітніші завдання. І саме рішення задач або проблем наших Замовників, є основною метою, поставленої перед інженерним відділом підприємства. Крім цього, в основу виробничого процесу озонатора води Экозон закладений принцип гнучкості, що дозволяє максимально точно адаптувати комплектацію і габарити обладнання до потреб наших Клієнтів.

Під замовлення може бути виготовлений промисловий озонатор води будь-якої потрібної продуктивності, укомплектований в залежності від потреб Замовника різними системами захисту, а також модулями автоматичного контролю концентрації озону або режимів роботи.

Ціна залежить від комплектації обладнання! Під замовлення і індивідуальні особливості експлуатації проводиться озонаторное обладнання будь-якої складності, продуктивності та функціональності

У чому користь застосування озонаторів для обробки води?

З гігієнічної точки зору, озонування є одним з найкращих методів знезараження води.
Характеристики
Основні атрибути
Виробник Дигидрол
Країна виробник Україна
Метод утворення озону Бар’єрний розряд
Водяна Система охолодження
Витрата води 0.1 (куб. м/год)
Номінальний тиск води 0.2 (МПа)
Максимальна температура навколишнього середовища 45.0 (град.)
Таймер Так
Мінімальна температура навколишнього середовища 5.0 (град.)
Ступінь захисту IP 21
Гарантійний термін 18 (міс)
Електричні параметри
Напруга мережі 220~240 В
Частота струму 50 (Гц)
Додаткові характеристики
Продуктивність під замовлення

Ціна: 10 999 грн.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.