Озонатор води, 5 гр/год. 5-AW

ozonator 5gr_hОзонатори води успішно застосовуються в багатьох галузях господарської діяльності з метою очищення води (знезалізнення, демагнация).

Знезараження води (фінішне озонування питної води перед розливанням, дезінфекція озонованою водою технологічного обладнання, підготовка води при виробництві напоїв), а також з метою насичення води киснем.

Озонатор води Экозон – це, насамперед, нешкідлива і безпечна очищення води. Порівняно з альтернативними технологіями знезараження, озонування вигідно відрізняється за всіма параметрами: ефективність, безпечність, екологічність, економічність і так далі.

Крім цього, обробка води за допомогою озонатора дозволяє досягти ще одного “побічного ефекту – це збільшення вмісту у воді кисню. Саме тому озонування особливо цінується і успішно застосовується для підготовки питної води.

Экозон-5-AW є озонатором води промислової серії, збирається в металевому корпусі сірого або чорного кольору. Продуктивність по озону становить 5 г/год, що дозволяє успішно застосовувати даний промисловий озонатор в таких сферах як:

1) озонування з метою знезараження, а також знезалізнення питної води централізованого водопостачання або поверхневих, підземних джерел;

2) озонування для знезараження питної води в локальних установках водопідготовки;

3) озонування при підготовці питної або мінеральної води безпосередньо перед розливом (фінішне озонування)

4) озонування з метою дезінфекції чи стерилізації обладнання, тари, а також упаковки;

5) озонування при виробництві алкогольних напоїв та пива;

6) застосування озонування з метою знезараження та знезалізнення води в басейнах;

7) озонування в сільському господарстві (у тваринництві, рослинництві, в рибній промисловості, у молочній промисловості);

8) застосування озонування для дезинфекції води та обладнання в пральнях;

9) озонування стічних вод для їх знезараження і очищення та багато іншого;

В басейнах, як в великих комерційних, так і невеликих приватних, озон є чудовою альтернативою агресивному хлору та хлоровмісним препаратам. Очистивши і обеззаразивши воду, озон перетворюється в кисень, далі наповнює їм воду і таким чином робить її цілющою. Тому купання в такій воді, цілком природно знімає синдром хронічної втоми, а також, підвищує тонус,  підвищує імунітет, згладжує зморшки, відновлює сон та працездатність;
ozonator 5gr_h
Озонування води  Вашого басейну принесе відвідувачам здоров’я,  красу і бадьорість, а Вам – від них захоплені відгуки і заслуговану подяку, а після того, збільшення числа клієнтів і як результат – збільшення прибутку!

Залежно від призначення, а також індивідуальних особливостей застосування промисловий озонатор може комплектуватися:

1) адсорбційним осушувачем повітря, 2) концентратори кисню, 3) зваженим насосом, 4) зворотним клапаном, 5) реле тиску, 6) ежектором, 7) контрольно-вимірювальними приладами та автоматикою управління; 8) статичним міксером, 9) реле вологості з датчиком вологості, 10) баланс-барометром, 11) контактної колоною.

 

Характеристики
Основні атрибути
Виробник Дігідрол
Країна виробник Україна
Метод образования озона Бар’єрний розряд
Продуктивність по озону 5.0 (г/год)
Система охолодження Повітряна
Максимальна температура навколишнього середовища 45.0 (град.)
Мінімальна температура навколишнього середовища 5.0 (град.)
Гарантійний термін 18 (міс)
Габаритні розміри
Ширина 450.0 (мм)
Довжина 350.0 (мм)
Висота 185.0 (мм)
Електричні параметри
Напруга мережі 220~240 В
Частота струму 50 (Гц)
  • Ціна: 16 575 грн.
  • Можливості поставок: 100 шт./місяць
Bookmark the permalink.

Залишити відповідь