Озонатор води, 3 гр/год. – 3-AW

ozonator 3gr_hourНадійний і продуктивний озонатор води Экозон-3-AW являє собою поєднання компактних розмірів невеликих приладів і високу продуктивність промислового обладнання.

Спеціально створений для вирішення більшості індивідуальних завдань, озонатор води Экозон-3-AW з легкістю впоратися із знезараженням води в заміському будинку, невеликому басейні або на виробничій лінії питної води.

Озонатор води Экозон-3-AW поставляється в металевому корпусі чорного або білого кольору, комплектується ежектором (для підмішування озону в воду), гнучким ПВХ шлангом, а також паспортною і дозвільною документацією.

Будучи виробленим в Україні, озонатор води Экозон-3-AW забезпечений гарантією від вітчизняного виробника, а також довічним сервісом і консультаційним супроводом на весь час експлуатації.

Озонування є на сьогоднішній день одним з універсальних методів обробки води і, крім того, озонування – це екологічний, безпечний і економічно вигідний метод в порівнянні з альтернативними технологіями. Обробка води за допомогою озонатора дозволяє ефективно впливати на переважну більшість забруднювачів штучного, а також природного походження з одночасним знезараженням.

Озон є найсильнішим окислювачем з використовуваних в водоочистці, будучи при цьому, при правильному використанні, абсолютно безпечним, оскільки не залишає поосле себе шкідливих продуктів розпаду і хімічних сполук. Молекула озону нестабільна і у водних розчинах та швидко розпадається на молекулу кисню та вільний атом кисню.

 

Характеристики
Основні атрибути
Виробник Дігідрол
Країна виробник  Україна
Метод утворення озону Бар’єрний розряд
Продуктивність по озону 3.0 (г/год)
Система охолодження Повітряна
Таймер Так
Гарантійний термін 18 (міс)
Габаритні розміри
Ширина 350.0 (мм)
Довжина 450.0 (мм)
Висота 250.0 (мм)
Електричні параметри
Споживана потужність 90.0 (Вт)
Напруга мережі 220~240 В
Частота струму 50 (Гц)
  • Ціна: 11 985 грн.
  • Можливості поставок: 100 шт./місяць
Bookmark the permalink.

Залишити відповідь