Озонатор води, 20 гр/год. 20 – AW

ozonator_vody_20_grchasПромисловий озонатор води, продуктивністю по озону 20 гр/год ідеально підходить для знезараження води в плавальних басейнах приватного і загального використання.

Крім цього промисловий озонатор води також знаходить своє застосування у багатьох інших сферах:

1) Знезараження води далеко не завжди є легко вирішуваною задачею.

Однак з нею легко справляється промисловий озонатор води, який показує свою ефективність навіть при значному бактеріальному і мікробіологічному забруднення джерела води.

В першу чергу це перевага актуально в тих випадках, коли бактеріальне забруднення пов’язано з наявністю у воді микроогранизмов, стійких до дії хлорвмісних реагентів (ентеровіруси, лямблії, цисти і т. д.).

2) Феноли, нафтопродукти, пестициди, ПАР, аміни і багато інші органічні та неорганічні сполуки є трудноокислимыми, через що застосування традиційних методів для очищення води від цих забруднювачів є малоефективним.

Промисловий озонатор води, виробляє потужний природний окислювач – трьох-атомний кисень, за допомогою якого з оброблюваної води шляхом окислення відбувається видалення багатьох антропогенних забруднень без будь-яких наслідків, а також без залишення у воді продуктів розпаду хімічних сполук.
ozonator_vody_20_grchas3) Поліпшення органолептичних показників (кольоровість, каламутність, присмак, запах) якості питної води – це ще один важливий фактор, який свідчить на користь застосування промислового озонатора води, тому даний ефект досягається завдяки тому ж процесу, який прийнято називати природного очищенням води, тільки під час озонування він відбувається у багато разів швидше.

4) Застосовуючи промисловий озонатор води, Ви гарантовано усуньте присмаки і запахи грунту, цвілі, риби, трави, а також інші, що продукуються водними організмами, запахи.

5) Усунення з підземних вод підвищеного вмісту заліза, марганцю, а також видалення зайвих запахів, в тому числі сірководню.

Даний генератор озону виконаний у вигляді металевої шафи, оснащеного панеллю управління і контролю, яка має захист від випадкової зміни параметрів.

Характеристики
Основні атрибути
Виробник Дігідрол
Країна виробник Україна
Метод утворення озону Бар’єрний розряд
Продуктивність по озону 20.0 (г/год)
Система охолодження Водяна
Максимальна температура навколишнього середовища 45.0 (град.)
Таймер Так
Мінімальна температура навколишнього середовища 5.0 (град.)
Гарантійний термін 18 (міс)
Габаритні розміри
Ширина 600.0 (мм)
Довжина 620.0 (мм)
Висота 1200.0 (мм)
Електричні параметри
Споживана потужність 200.0 (Вт)
Напруга мережі 220~240 В
Частота струму 50 (Гц)
Додаткові характеристики
Автоматика та управління Так
Захист від несанкціонованого доступу Так
  • Ціна: 68 000 грн.
Bookmark the permalink.

Залишити відповідь