Озонатор води, 15 гр/год. 15-AW

ozonator_vody_15_grchasВартість озонатора промислової ланки Экозон-15-OW (AW) залежить від комплектації. Тому, більш детальну інформацію про цей товар, його комплектацію та вартість можна отримати звернувшись до нас.

Промисловий озонатор води, продуктивністю по озону 15 гр/год випускається в двох модифікаціях: серії AW і OW.

Серія AW відрізняється тим, що вихідним газом для виробництва озону служить атмосферне повітря. Таким чином, даний промисловий озонатор води не вимагає у своїй роботі ніяких витратних матеріалів.

Однак недоліком є неможливість використання такого обладнання в умовах підвищеної вологості без додаткової осушення надходить в систему повітря. З метою забезпечення необхідного рівня вологості повітря робочої зони рекомендується використовувати осушувачі адсорбційного або морозильного типу.

Серія OW також в якості вихідного газу для виробництва озону використовує атмосферне повітря, проте будучи додатково укомплектованим концентратори кисню, даний промисловий озонатор води фактично в якості вихідного газу в своїй роботі використовує 97-ми відсотковий кисень. Таке технологічне рішення дозволяє відмовитися від використання осушувачів повітря і підвищити продуктивність генератора озону.
ozonator_vody_15_grchasУніверсальність, екологічність і ефективність технології дозволяють застосовувати промисловий озонатор води набагато більше успішно і безпечно для здоров’я людей у порівнянні з іншими технологіями хімічної обробки води.

Так, наприклад, вторинні продукти хлорування, звані тригалометанами, які утворюються при взаємодії хлору і містяться у воді органічних сполук, що збільшують ризик захворювання атеросклерозом, а також рак сечового міхура і прямої кишки (King Arthur, National Library of Medicine).

Дослідження Медичного коледжу Вісконсіна показали, що хлорована вода підвищує ризик захворювання на рак сечового міхура на 21% і рак прямої кишки на 38%. Крім того, хлораміни, які є токсичними, дратують очі і шкіру купальників, а також збільшують каламутність води.

Характеристики

Основні атрибути
Виробник Дігідрол
Країна виробник Україна
Метод утворення озону Бар’єрний розряд
Продуктивність по озону 15.0 (г/год)
Система охолодження Водяна
Максимальна температура навколишнього середовища 45.0 (град.)
Таймер Так
Мінімальна температура навколишнього середовища 5.0 (град.)
Гарантійний термін 18 (міс)
Електричні параметри
Споживана потужність 140.0 (Вт)
Напруга мережі 220~240 В
Частота струму 50 (Гц)
  • Ціна: 39 100 грн.
  • Можливості поставок: 1000 шт./місяць
  • Спосіб упаковки: Картон, QSB, каркасна обшивка
Bookmark the permalink.

Залишити відповідь