Обладнання для басейнів. Озонатор басейну OW

w200_h200_ozonator_bassejnaОзонатори води Экозон випускаються виробничим підприємством Дигидрол (Україна, Запоріжжя), починаючи з 1999 року.

На сьогоднішній день виробництво озонаторів води включає в себе широкий модельний ряд продукції, що випускається як серійно, так і під замовлення, враховуючи індивідуальні потреби наших Замовників.

Багаторічний досвід виробництва даної продукції сприяв тому, що сучасний озонатор води Экозон – це високоякісне та надійне обладнання, яке забезпечене в Україні сервісним та гарантійним обслуговуванням від виробника.

Озонатори води успішно застосовуються в багатьох галузях господарської діяльності з метою очищення води (знезалізнення, демагнация), знезараження води (фінішне озонування питної води перед розливанням, дезінфекція озонованою водою технологічного обладнання, підготовка води при виробництві напоїв), а також з метою насичення води киснем.

Озонатор води Экозон – це, насамперед, нешкідлива і безпечна очищення води. Порівняно з альтернативними технологіями знезараження, озонування вигідно відрізняється за всіма параметрами: ефективність, безпечність, екологічність, економічність і так далі.

Крім цього, обробка води за допомогою озонатора дозволяє досягти ще одного “побічного ефекту – це збільшення вмісту у воді кисню. Саме тому озонування особливо цінується і успішно застосовується для підготовки питної води.

Ціна вказана в рекламних цілях. Вартість промислового озонатора Экозон-ХХ-OW (AW) залежить від комплектації. Детальну інформацію про товар, комплектації та вартості можна отримати у менеджера.

Для того, щоб забезпечити надійне знезараження води в басейні все частіше застосовується озонатор басейну, який заслужено займає лідируючу позицію серед альтернативних технологій. Озон усуває всі відомі сучасній науці мікроорганізми: віруси, бактерії, цисти, найпростіших і їх спори і так далі. Крім того, озон на 53% сильніше, ніж хлор, і діє в 15 разів швидше.

Вірус полиомелита, наприклад, гине за дві хвилини при концентрації озону 0,45 мг/л, а від хлору при концентрації 1 мг/л тільки через три години. На бактерії спорової форми озон діє в 500 разів сильніше, ніж хлор. Крім цього, озонатор басейну сприяє ефективному руйнування окисно-відновної системи бактерій, а також їх протоплазми.
w200_h200_ozonator_bassejna

Перші успішні спроби використовувати озонатор для басейну були зроблені в Німеччині і у Франції в кінці 50-х – початку 60-х р. р. минулого століття.

Зараз же по всьому світу працюють тисячі таких басейнів. Відхід від хлору з переходом на використання озонатора басейну пов’язаний з набагато більш високим якістю води, що досягається завдяки їх використанню.

Абсолютна мікробіологічна безпека, відсутність подразнення слизових оболонок купаються, зникнення “хлорного” запаху в повітрі басейну, і нарешті, чудовий блакитний колір води у ванні басейну – все це робить озонатор басейну незамінним і унікальним засобом обробки води.

Виробниче підприємство Дигидрол виготовить озонатор басейну необхідної продуктивності, а також спроектує і змонтує комплексну систему очищення оборотної води у Вашому басейні. Сотні задоволених клієнтів, які обрали свій час озонатор басейну виробництва “Дигидрол” є найкращим показником якості нашої роботи.

Ціна залежить від комплектації обладнання. Докладніше про озонування води Ви можете дізнатися на сайті виробника.

Залежно від призначення, а також індивідуальних особливостей роботи озонатор басейну може комплектуватися:

1) адсорбційним осушувачем повітря, 2) концентратори кисню, 3) зваженим насосом, 4) зворотним клапаном, 5) реле тиску, 6) ежектором, 7) контрольно-вимірювальними приладами та автоматикою управління.

Характеристики

Основні атрибути
Виробник Дигидрол
Країна виробник Україна
Метод утворення озону Бар’єрний розряд
Водяна Система охолодження
Витрата води 0.1 (куб. м/год)
Номінальний тиск води 0.2 (МПа)
Максимальна температура навколишнього середовища 45.0 (град.)
Таймер Так
Ступінь захисту IP 21
Гарантійний термін 12 (міс)
Габаритні розміри
Ширина 600.0 (мм)
Довжина 600.0 (мм)
Висота 1400.0 (мм)
Електричні параметри
Споживана потужність 1500.0 (Вт)
Напруга мережі 220~240 В
Частота струму 50 (Гц)
Додаткові характеристики
Продуктивність під замовлення у відповідності з індивідуальними вихідними даними Клієнта

Ціна: 10 999 грн.
Можливості поставок: 10 шт./місяць
Спосіб упаковки: Рамна обв’язка, дерево, картон

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь