Народитися згори

Коли Господа нашого Ісуса Христа вночі, таємно відвідував Никодим, який як ми тепер знаємо,  був відомим духовним вчителем. Який з дитинства був присвячений Богові за всіма релігійними законами. То в ході дискусії з ним, Господь звернувся до нього з дуже важливим зауваженням. Що потрібно кожній людині народитися згори. Тобто дозволити Богові відродити наш дух через каяття в гріхах та віру в Господа Ісуса Христа.

Це буде мудро, не вважати себе розумнішим ніж духовний вчитель Никодим, і якщо Господь сказав йому, що потрібно вам народитися згори, (зауважте “вам”, а це множина), то це стосується і нас. Якщо Ви ще не зверталися до Бога в молитві з проханням відродити Ваш дух, Ви можете зробити це просто зараз. Якщо Ви були охрещені в дитинстві, підтвердіть власними словами, що Ви не вважаєте себе християнином, а насправді належите Господеві Ісусу Христу.

Звернутися до Бога в молитві про спасіння, щоб народитися згори, отримати прощення гріхіві згодом вічне життя через відродженний дух. Можна такими словами промовивши їх з вірою в серці :

“Небесний Отче, Я приходжу до Тебе в ім’я Твого Сина, Ісуса Христа. Ти сказав в Твоєму Слові, що кожен, хто покличе Господнє Ім’я Ісуса Христа – спасеться. (Римлян 10:13).

Отче, я закликаю Ім’я Ісуса Христа прямо зараз. Я вірю, що Він помер на хресті за мої гріхи, що Він воскрес у третій день, і Він живий прямо зараз. Господи Ісусе, я прошу Тебе, увійди в моє серце. Живи Твоїм життям у мені і через мене.

Я каюсь в своїх гріхах і довіряюся Тобі цілком. Небесний Отче, з цього дня я вірою сповідую Ісуса Христа як мого Господа, і я присвячую Йому своє життя. Амінь.”

Якщо Ви помолилися цією молитвою з вірою, тоді ми поздоровляємо Вас з духовним народженням. Почніть читати Євангеліє щодня. Звертайтеся до Бога в молитві в Ім’я Ісуса Христа. Через Боже Слово, Ваша віра буде зростати, а сильною вірою Ви будете отримувати відповіді на Ваші молитви. Бог хоче Вам допомагати, але Він робе це через Вашу віру. Тому потрібно читати Євангелія, аби зростити віру, та знати волю Божу. Зверніться до Бога, нехай Він Вам покаже ту церкву, де Ви можете зростати духовно, де Вам будуть допомагати, де церква стане Вашею великою сім’єю.

Ми поздоровляємо Вас!

Весна відродження hkz

Bookmark the permalink.

Comments are closed.