Молоко продовжить життя при раку товстої кишки

молокоДослідження вчених з Американського онкологічного суспільства показало, що люди з діагнозом колоректального раку, які їли більше молочних продуктів, жили трохи довше пацієнтів з тим же діагнозом, а також мали нижчий ризик смерті від будь-якої причини.

«Для хворих на колоректальний рак кальцій і споживання молока може поліпшити виживання. Однак не варто змінювати рекомендації по харчуванню, поки ми не проведемо більше досліджень», – прокоментував провідний дослідник Пітер Кемпбелл. Його робота, зазначив він, лише продемонструвала зв’язок між вживанням молочної продукції та виживаністю при цій формі пухлини. Результати дослідження були опубліковані в Journal of Clinical Oncology.

Для дослідження команда Кемпбелла зібрала дані про 2 300 пацієнтів з діагнозом колоректального раку, який був поставлений їм у період між 1992 і 2009 роками.

молоко

Молоко продовжує життя. Фото: earl53

Ні у одного з хворих пухлина не поширилася за межі товстої кишки. До 2010 року 949 пацієнтів померли, -408 безпосередньо від раку. Аналіз показав, що ті з хворих, хто їв більше всього молочних продуктів або отримував найбільшу кількість добавок кальцію, жили трохи довше.

Крім того, ті, хто пив більше всього молока, мав більш низький ризик смерті від будь-якої причини (на 28 відсотків).

Автори дослідження вважають, що позитивний вплив на виживаність може надавати кальцій, а не вітамін D. Вчені припустили, що кальцій може перешкоджати зростанню ракових клітин і метастазування пухлини.

Слід додати, що в Біблії, в книзі Приповістей Соломона, публікації якій вже нараховується більше декількох тисяч років, йде мова про те що, козяче молоко більш корисне для людини і саме споживання козячого молока серед інших видів молока вважається достатнім для здоров’я людини.

Якщо людина споживає коров’яче молоко, то, лікарі аюрведи радять споживати його або до світанку, або надвечір, коли вже зайшло сонце, аби молоко залишалося в шлунку людини на всю ніч і мало змогу найкращим чином засвоїтися.

Інакше метеоризм та дисбактеріоз можуть спіткати людину дуже швидко, також, коли молоко перед споживанням кип’ятять, то, не рекомендуэться це робити більше ніж дві хвилини, інакше структура молока змінюється і воно буде гірше засвоюватися організмом.

Від себе добавлю, на жаль, в мене не має змоги споживати лише козяче молоко, (до речі, воно набагато жирніше) але найбільшим чином я споживаю коров’яче молоко, так саме дотримання рекомендацій описаних вище дозволяє позбутися деякіх розладів шлунку, які можуть бути як наслідок від частого споживання молока.

І наостанок, добавимо, що молоко містить в собі багато прихованих жирів, тому, якщо людина має застереження в цьому плані, то, це треба мати на увазі. До того, вважається, що споживання молока на ніч покращує роботу мозку людини. І будь ласка пам’ятайте, що не всяке молоко може бути корисним при підвищенній кислотності шлунку.. Не забувайте, що також корисно споживати кисло молочні продукти.

Приймайте до уваги наведені вище застереження, пийте молоко та будьте здорові.

Цікаві факти.Статті

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь