Лікар пройшов 10 км аби спасти хворого

buranВ Америці встановилася незвичайно холодна погода, яка в багатьох штатах вже згубила багато людей. Але це не заважає багатьом людям здійснювати героїчні вчинки і рятувати життя інших. Так і лікар-нейрохірург з міста Бірмінгем в штаті Алабама став героєм і прославився на всі Сполучені Штати.

Як стало відомо, медик по імені Зенко Хринків, незважаючи на аномально холодну погоду і заметіль у штаті пішки відправився в сусіднє містечко, щоб виконати операцію пацієнтові. Зазначається, що чоловік пройшов по морозу і сніговій заметілі близько 10 кілометрів.

Відзначається, що на той час сипав сильний снігопад, який зупинив рух авто на дорогах. У пробках стояли як приватні автомобілі, так і шкільні автобуси. Багатьом людям навіть довелося заночувати в автомобілях.

І в цей час з лікарні сусіднього міста прийшло повідомлення, що пацієнту потрібна негайна операція, а свого нейрохірурга в міській лікарні немає. І сміливий лікар-нейрохірург пішов на допомогу пішки. Варто зазначити, що медики оцінювали шанси на виживання у пацієнта один до десяти, але завдяки своєчасній допомозі і виконаної операції, пацієнт буде жити.

Приємне відчуття коли читаєш подібні новини, Слава Богу, що є такі лікарі які віддані своїй справі – полегшувати життя людей, незважаючи на ризики для особистого життя.

Нагадаємо, що в США холодна погода тримається вже досить тривалий час. Деякі штати ввели надзвичайний стан, а у Вашингтоні навіть закривали урядові установи.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь