Цікаві факти. Француз в 102 роки встановив рекорд

Робер Маршан (Robert Marchand), відомий француз, велосипедист з Ам’єна, поставив новий часовий рекорд –  після двох років, як відсвяткував своє сторіччя.

Сьогодні 102-річний Робер Маршан на щойно відкритому новому велодромі в Сен-Кентен-ан-Івелін (Saint-Quentin-en-Yvelines) подолав свій власний дворічної давності рекорд, проїхавши за одну годину 26 км 927 м. В 2012 р Маршан подолав за одну годину 24,251 км.

Під час тренувань до встановлення рекорду Робер Маршан сказав журналістам: «Я їжджу на велосипеді, щоб довести, що і в 100 років теж можна щось робити».

Як і два роки тому, перед початком змагання з самим собою і часом Робера Маршана перевірили лікарі, які знову констатували, що фізичний стан 102-річного Маршала відповідає даним 50-річної людини. Лікар, директор лабораторії, що здійснювала перевірку, Вероніка Біля (Véronique Billat) у захопленні: «Приклад Робера Маршана показує, що людина може збільшити свою потужність між віком 100 і 102 роки на 30%».

Робер Маршан додав роботи для Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) – його рекорд повинен бути схвалений спеціально створеної для його випадку комісією, яка спочатку перевірить результати… проб на допінг, взятих у 102-річного спортсмена.

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь