Фільм “Ісус” дивитись на українській мові

Ісус Чудовий фільм «Ісус». Пам’ятаю, коли цей фільм вперше був показаний в кінотеатрах ще при Радянському Союзі за часів перебудови. Чудово пам’ятаю які були натовпи народу бажає переглянути цей фільм.

Люди після багатьох років викладається у вищих навчальних закладах атеїзму, зголодніли по всьому духовному, про Слові Божому – Біблії і зовсім говорити не доводиться.

Багатьом християнам тих років, щоб мати у себе примірник Слова Божого доводилося переписувати Його. І таким чином мали у себе Євангеліє. Моєму братові вдалося з’їздити в монастир і вже там придбати Біблію, яку я читав із захопленням. Я мало що розумів, але, мені дуже хотілося якомога більше знати про Бога з Його Слова.

Тому я, як і багато інших в той час з радістю прийняли цей фільм, як ще одна інформація про Ісуса Христа – Сина Божого. Поставлений за Євангелією фільм «Ісус» був водою для спраглих того часу і як перша щабель, запрошення до подальшого пізнання Господа Бога.

Душі людей тягнулися до духовного і вічного, ми віримо, що це триває і зараз. Дивіться фільм Ісус з радістю про те, що нам нині немає необхідності переписувати Біблію або ховатися, приховуючи свою віру….

Фільм «Ісус» поставлений за Євангелією, звичайно, перегляд фільму не замінить читання Євангелія, але, може бути цей фільм буде сходинкою до подальшого пізнання Бога. Будьте благословенні!

Фільм “Ісус” дивитись на українській мові

– Також, на декілька абзаців нижче, ми пропонуємо Вам фільм – історію про Ісуса для дітей. Можливо Вашій дитині буде цікаво подивитися цей фільм. Приємного перегляду!

У пошуках  Ісуса 1-я частина.

Ми ніколи не зможемо достатньо почути, побачити, і ніхто нам не зможе достатньо розповісти про Нього. Ізраїль – неперевершена країна, цілий світ в одній країні. Люди з усіх континентів приїжджають сюди, щоб жити і працювати, але, деякі відвідують Ізраїль як паломники. Це центр іудаїзму і християнства займає абсолютно особливе місце в серцях євреїв, християн і мусульман.

І, звичайно, сама історія Ізраїлю просто дивовижна. Шар за шаром археологи дізнаються звичаї, традиції його неординарних жителів. Розкопки археологів дають змогу зовсім по-іншому поглянути на події минулого, на окремі особистості і культуру.

Завдяки дослідженням і розкопок залишків стародавніх культур, ми зможемо зрозуміти сенс історії. І це дійсно саме на цій території, де останнім часом було зроблено так багато відкриттів.

Місце де народився Ісус

Але є одна приголомшлива особливість цієї країни, де б Ви не почали копати, Ви всюди знайдете сліди однієї людини, який як ніхто інший змінив і вплинув на хід історії, це – Ієшуа, Ісус з Назарету. Саме ця людина так надихав і захоплював людей у всі часи, що вони намагалися зрозуміти сенс Його життя.

Звичайно, Біблія розповідає нам Його історію, але є ще один важливий слід. І цей слід веде прямо до Його народу – євреїв. Цей народ є сім’єю Ієшуа, саме тут Він народився, виріс, працював і вчився. Саме євреї допоможуть зрозуміти Ісуса, тому що їх традиції майже не змінилися майже за минулі два тисячоліття. Вони передавалися з покоління в покоління.

Єврейські традиції живі досі, з їх допомогою ми можемо повернутися в той час, коли жив Ісус. Давайте проведемо захоплююче дослідження того, ким був Ісус з Назарету – Ієшуа.

Фільм “Історія про Ісуса” для дітей на українській мові

Перед тим, як відправиться до місця народження Ієшуа, давайте дослідимо центр міста, щоб дізнатися чи дійсно ізраїльтяни знають де був народжений Ісус. На це питання багато жителів дадуть відповідь, що Ісус був народжений у Віфлеємі, Назареті. Це місто ніколи не займав великий площі. І навіть на сьогоднішній день населення його становить не більше 30 000 чоловік.

Але, тим не менш це місто надзвичайно важливий для людства, це Віфлеєм, на схилах Іудеї. Саме тут на краю іудейської пустелі дві тисячі років тому народився Ісус. Вифлеєм знаходиться на кордоні між родючими полями та посушливої пустелею. Кочівники перетинали цю безводну землю протягом століть, на іншій стороні живуть селяни возделывающие землю. Тисячі років проходило і ніщо не змінювалося.

Навколо Віфлеєму можна побачити справжні картини з Біблії. Пастухи вічно пасуть свої стада і деякі з них досі використовують ті ж печери, що і їхні давні праотці. Дві тисячі років тому, саме на цих полях пастухи першими дізналися новину про народження Месії у Вифлеємі.

Місто Вифлеєм

Місто Вифлеєм

Новий Завіт розповідає нам про те, як Ангели з’явилися пастухам щоб сповістити їх про народження Ісуса.
Коли немовля народився Його назвали єврейським ім’ям – Ієшуа. У Біблії імена несуть величезне значення. Ієшуа, означає – порятунок. Для єврейської жінки, Він був первонародженим сином. Але, в родині Йосипа ще були діти. Біблія нам говорить, що пізніше у Ісуса ще були брати і сестри.

Але, люди на всій земній кулі пам’ятають про народження саме цього хлопчика і натхненні Їм. Яка ж була земля, на якій народився Ісус. Допоможе вона нам знайти підказки для розуміння реальної сутності Ієшуа.

Наше дослідження особистості Ісуса починається з єврейського ритуалу обрізання. Новий Завіт описує, що обрізання Ісуса сталася на восьмий день після Його народження. Народи семіти включаючи арабів і євреїв досі обрізають дітей чоловічої статі. Ця традиція йде від закону Мойсея для євреїв обрізання це знак заповіту Ізраїлю з Богом.

Історія Віфлеєма не починається з Ісуса, насправді Ісус це остання ланка в довгому ланцюгу історії або сімейної історії пов’язаної з цим місцем. Звичайно, Віфлеєм став відомий завдяки царя Давида, який пас своїх овець саме на цих схилах.

Також, Біблія оповідає нам про історію Рут і Вооза, одного з найбільш романтичних епізодів із Старого Завіту. Рут, Вооз, Давид, Ісус – це особистості з довгої історії, сімейної історії пов’язаної з Віфлеємом.

м.Віфлеєм, означає – дім хліба

На єврейській мові слово Віфлеєм, літературно означає – дім хліба. Назва з’явилася як наслідок того, що місто був оточений родючими пшеничними полями. Кочівники або бедуїни блукали по пустелі приходили сюди, щоб обміняти свої запаси на мішки з борошном.

Якщо Ви хочете потрапити у Вифлеємську пекарню, Вам потрібно буде піднятися з ліжка дуже рано вранці. Щоб побачити як майстер пекар з помічниками готують тісто для плоского круглого хліба під назвою піта або лаваш.
Піч нагрівається і піти печуться точно так само, як і століття тому. І як тільки золотистий подрумянившийся хліб залишає піч, за вікнами пекарні його чекає развозочний транспорт, що не зазнав великих змін з часів життя Ісуса.
В одній зі Своїх пізніх проповідей Ієшуа сказав, що Він є хліб життя, маючи на увазі, що Він людина з Вифлеєму, Він прийшов вгамувати їх голод по справжньому житті. Якщо хто-небудь приходить до Мене, то він отримує їжу для душі, яка більш важлива, ніж їжа для тіла.

Як Ви вже помітили, давньоєврейські слова відіграють важливу роль у розумінні життя Ієшуа. Лінгвісти вважають, що давньоєврейська був розмовною мовою в часи Ісуса, і звичайно він довгий час залишався мовою віруючих євреїв. (За матеріалами місії Emmanuil)

Bookmark the permalink.

12 Comments

 1. хорошенький веб сайт

 2. Приветик!

 3. Write more, thats all I have to say.

 4. Только у меня бывает что иногда просыпаются филосовские мысли? Вы о чём-нибудь таком думаете?

 5. Приветствую Вас господа! Увидимся!

 6. good web site

 7. мировой ресурс

 8. добросердечный веб ресурс

 9. положительный веб сайт

 10. Привет! Классный у вас сайт.

 11. thanks for the info

 12. Hola, Me gusta mucho tu sitio!

Comments are closed