Цікаві факти. Доведено: жити біля моря корисно

мореНапевно, кожна людина відчує себе чудово, провівши день на лагідному сонячному пляжі. І тепер вчені з’ясували, чому це відбувається.

Дослідники з Університету Екзетера у Великобританії знайшли відразу кілька доказів користі для здоров’я від проживання в безпосередній близькості з пляжем. На думку авторів дослідження, їх робота може бути покладена в основу нової терапії, що базується на контакті з океаном або морем”.

Вчені провели кілька експериментів, щоб визначити, чи впливає знаходження на пляжі на здоров’я людини. І всі вони дозволили дати ствердну відповідь на поставлене питання – жити біля моря корисно.

“Ми встановили, що коли людина приходить на пляж, то він почуває себе розслабленою, що навряд чи буде для когось сюрпризом, – говорить автор дослідження Майкл Уайт. – Але з’ясувалося також, що проживання на узбережжі в цілому покращує фізичне та психічне здоров’я людей.

море

Жити біля моря корисно для здоров’я. Фото: tecnico

І мова зовсім не про багатіїв, яким по кишені віла з видом на океан, а про найбідніших соціоекономічних спільнотах – здоров’я їх членів істотно поліпшивалося після переселення до узбережжя”.

Причин у цього поліпшенні маса. Це і більш здорова екологія, і падіння рівня стресу, і зростання фізичної активності (люди що живуть на узбережжі, набагато більше рухаються). Навіть сам шум хвиль надавав заспокійливу дію, яке було цілком можливо порівняти з ефектом від деяких ліків.

море

Моє серце завжди буде в котеджі біля моря (пер. з англ) By:Kokabella

Отже, поїздки на узбережжя і життя біля моря можна розглядати в якості повноцінної і науково обгрунтованої терапії як психічних, так і фізичних розладів. І зараз мова не йде про те, аби все кидати та їхати до Криму, доки все владнається. На Україні є багато місць де можна гарно відпочити біля моря. Найперше, що мені особисто подобається, так це Одеса, моє улюблене та поетичне місто біля моря.

І по-друге, так це мальовничі, золоті пляжі Кириллівки (узбережжя Азовського моря), яка відома своїми пісчаними косами, котрі виходять далеко вглиб чистого та лагідного моря. Де можна насправді насолодитись перебуванням і спілкуванням як з коханою людиною, так і з морем.

Для тих, хто бажає серйозно підкрипити свій стан можна поїхати на Азовське узбережжя Генічеська, де багато лиманів, заток, озер біля моря з лікувальними властивостями, відвідувати які так полюбляють іноземці.

море, кохання

Море, кохання. By mikrash

Таким чином. Життя продовжується, як би комусь не хотілось його занапастити. Багато моїх знайомих в цьому році вже були біля моря, та і я планую, а також, раджу Вам. Підкрипити здоров’я, відпочити, набратися нових ідей та приємних вражень. Отже, насолоджуйтесь перебуванням біля моря і цінуйте спілкування з коханими! Щануймося.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь