Діабет та онкологію можна запобігти

Дієтологи з Американської асоціації дійшли висновку про те, що продукти з цільного зерна на стільки корисні, що здатні захистити від багатьох хвороб.

Вони навіть є захисниками від таких серйозних захворювань, як діабет і онкологія, завдяки тому, що містять  велику кількість в собі  корисних інгредієнтів.

Велика кількість рослинної клітковини, вітамінів групи В, фолата, ніацину та магнію здатні запобігти цукровому діабету, деяким видам онкології і серцево-судинним захворюванням, запевняють дослідники.

Дослідження підтверджуються не тільки теоретичними висновками але й практичним досвідом покращенням здоров’я людей які активно споживають їжу виготовлену із цільного зерна.

Давайте згадаємо, що в книгах Св Письма повідомлюється про те, що найбільш корисними дл людини є три найперших продукта харчування:

1. Пшениця. Мається на увазі цільнозернові вироби або брашно, (кутя). Тому, якщо ви при слові пшениця уявили пухкі, сдобні пиріжки, пироги та булки, то ви помилилися. Для людини більш корисні вироби із цільного зерна. Хоча б запарюйте висівки то додавайте в інші страви, по троху, з оглядом на власне самопочуття.

2. Оливки та Оливкова олія. Мається на увазі на самперед олія марки “extra virgin”, про яку ми багато чули і нам вже багато відомо. Деякі вчені підкреслюють, що для людини найбільш корисним після молока матері вважається оливкова олія. Чи потрібно тут ще щось додавати? Якщо в вас болить горло, споживайте потроху оливкову олію, на тщесерце, біль буде проходити. Саме так радять майстри Цигун.

Оливкова олія – це діло смаку, тому що високої якості оливкову олію на Україні найти важко. Високі ціни на олію найти легко, а от якості – важко. Це зрозуміло, бо може бути бізнесмену набагато вигіднішим купити за кордоном олія невисокої якості за низькою ціною, а на Україні вже підтягнути ціну.

Тому якщо можете можливіст, то замовляйте через знайомих вже відомої якості олію із-за кордону, буде і дешевше і якісніше. Особливо якщо з олійниці і не в скляних пляшках. Також, ми маємо непогану альтернативу із наших країв, яка дуже добре перевірена часом, а це  – Лляну олію, яка показує чудові результати коли виготовлена сиродавленим способом. Нагадуємо, що виготвлена таким чином лляна олія, дуже швидко псується.

Ми пам’ятаємо з Нового Заповіту, що Господь наказував учням молитися і мастити хворих олією і вони будуть вздоровлюватися. Головне слово в попередньому реченні молитися. І додамо, що в ті часи найкращою вважалася саме оливкова олія, а не хлопкова, пальмова і т.ін.

3. Вино. Так якщо вино високої якості, не інакше як природнє і споживається дуже помірно і помірковано, то воно може покращувати здоров’я людини. Ми можемо пересвідчитися в цьому озираючись на дієту жителів Середземного моря. Саме ці продуки і входять в цю дієту.

Підкреслюємо, це лише перші три і головні продукти, також є багато інших корисних продуктів харчування, а це мед, фрукти, овочі та соки з них, горіхи. Отже, можна їсти не тільки макарони від яких набирати і зайву вагу і болячки… Здорове харчування більш смачніше і жаданіше для нашого тіла, бо приносить нам здоров’я. І це саме та їжа, яка нам потрібна.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь